Arama Logo

İngiltere'den Marco Reus iddiası: "Türk kulüpleri devrede"
6
İNGİLTERE'DEN REUS İDDİASI

Borussia Dortmund'da sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Marco Reus için İngiltere'den önemli bir iddia geldi. Uzun yıllardır Borussia Dortmund formasını giyen ve simge isimlerden biri olan Reus'un takımdan ayrılması beklenirken yıldız ismin durumunu birçok takım takip ediyor.

İNGİLTERE'DEN REUS İDDİASI
5
WEST HAM'A ÖNERİLDİ

Football Insider'da yer alan habere göre Marco Reus, Premier Lig ekiplerinden West Ham United'a teklif edildi. Özellikle Manchester City'nin West Ham'ın Brezilyalı yıldızı Lucas Paqueta ile ciddi olarak ilgilenmesi bu transfer ihtimalini güçlendiriyor.

WEST HAM'A ÖNERİLDİ
4
TÜRK KULÜPLERİ DEVREDE

Haberin devamında ise Türk takımlarının oyuncunun durumunu takip ettiği ve MLS ekiplerinin de Reus için devrede olduğu yazıldı.

TÜRK KULÜPLERİ DEVREDE
3
DORTMUND'DA NE YAPTI?

Şu ana kadar Dortmund ile 415 maça çıkan Alman yıldız, 167 kez ağları havalandırdı ve 128 asiste imza attı.

DORTMUND'DA NE YAPTI?
2
SÖZLEŞMESİ SONA ERİYOR

2009 yılında 1 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Borussia Mönchengladbach takımına giden Reus, 2012'de 17.1 milyon euro'ya Dortmund'a geri döndü. Reus, 2012'den bu yana Borussia Dortmund'da ve sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

SÖZLEŞMESİ SONA ERİYOR
1
İLK MAÇI TÜRKİYE İLE

Marco Reus, 11 Ağustos 2009 tarihinde 21 yaş altı takımındaki ilk maçına Türkiye karşısında çıktı. 6 Mayıs 2010'da A takıma çağrıldı. 14 Mayıs 2010'da yaptıkları Malta maçı ilk A milli maçı oldu. 11 Mayıs 2010'da, Bayer Leverkusen maçındaki sakatlığı yüzünden kadrodan çıkarıldı. Oynadığı ilk A milli maçı ise 7 Ekim 2011'deki Türkiye maçı oldu.

İLK MAÇI TÜRKİYE İLE