Arama Logo

Halil Özer'den Fenerbahçe değerlendirmesi
8
HALİL ÖZER'DEN F.BAHÇE YORUMU

Halil Özer, Milliyet'te Fenerbahçe'nin gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

HALİL ÖZER'DEN F.BAHÇE YORUMU
7
"SAHADA SEVİNME..."

"Sahanda sevinme, deplasmanda sevinme, elini cebine sokma... Otobüsün kurşunlansın, 40 kişi ölümden dönsün, saldırganlar yakalanmasın sesini çıkarma..."

\
6
"KİMSENİN UMURUNDA OLMAZ"

"Trabzon’da tribünler aşağıya insin eğ başını otur... 100 dakika boyunca sahaya çello bile atılsın sus... Kafana her türlü yabancı maddeyi ye, yüzün gözün, kafan yarılsın sessiz kal. Kimsenin de umurunda olmaz."

\
5
"OTOBÜS VİDEOSU PAYLAŞ..."

"Maç öncesi kurşunlanmaya gönderme otobüs videosu paylaş, bu konuda özel tişörtler yapılsın, dalga geçilsin, koreografi hazırlansın çıt çıkarma... Sahanda bayrak diksinler, deplasmanda kafana baraj dolduracak şekilde su atılsın boş ver..."

\
4
"DEPLASMANDA SEVİNEMMEZ"

"Herkes Kadıköy’de istediği gibi sevinir, el kol, hatta kuş taklidi bile yapar tahrik sayılmaz ama Fenerbahçe deplasmanda sevinemez. Yasaktır, tahrik sayılır. Hiç kimse amatöre yatırım yapmaz iken Fenerbahçe yapar, Trabzonlu sporcular bile Fenerbahçe’ye gider ama devam et..."

\
3
"TEK DERTLERİ UEFA PUANI"

"Fenerbahçe başkanına ve başkanlarına ağzına geleni söyle onlar cevap verince olmadı. Herkes her deplasmana gider bazı maçlara Fenerbahçe taraftarı gelmesin... Fenerbahçe "çekiliyorum" der tek dertleri yine Fenerbahçe’nin topladığı UEFA puanları silinir mi silinmez mi?"

\
2
"KARDEŞİM EL İNSAF!"

"Yayın ihalelerinde bütün görüşmeleri Fenerbahçe başkanları yapar aslan kaplan... Bunca olaya rağmen "Aman ligden çekilme. Sen olmaz isen ne yaparız" Kardeşim el insaf."

\
1
"DURMADAN DAYAK AT"

"3 Temmuz’a hiç girmiyorum bile. Ayrıca unuttuğum bir sürü konu var. Sen bu kulübün etinden suyundan, iliğinden kemiğinden her şeyinden yararlan, sonra durmadan dayak at"

\