Arama Logo

Halil Özer: "Beyin yakan sorular!"
5
SÜPER LİG İÇİN FLAŞ YORUMLAR

Halil Özer, Milliyet'te Süper Lig gündemine dair, "Beyin yakan" sorular başlıklı bir yazı kaleme aldı. İşte Halil Özer'in o yorumları...

SÜPER LİG İÇİN FLAŞ YORUMLAR
4
"YOK MU AÇIKLAYACAK?"

"Galatasaray’dan Ankaragücü’ne giden Morutan, teknik direktör Emre Belözoğlu'nun ağzından kaçırması ile satılık değil kiralık olduğu anlaşıldı. Oysa KAP bildiriminde satılık olduğu yazıyordu. Sonra çıt yok. UEFA’nın bile hesap soracağı bir olay. Çünkü harcama limitine kadar etkiliyor. Bir de SPK tarafı var, TFF tarafı var. Yok mu açıklayacak bir arkadaş?"

\
3
"HAKSIZLIK OLMUYOR MU?"

"Hatayspor-Fenerbahçe maçında konuk takım seyircisi neredeyse stadı doldurdu. Oysa Galatasaray maçında 1000 küsur taraftar alınmıştı. Keza Gaziantepspor maçında da böyleydi. Bu nasıl oldu? Haksızlık olmuyor mu?"

\
2
FENERBAHÇE'DEN TRABZON TALEBİ

"TFF’de bir yönetici Galatasaray - Ankaragücü maçı öncesi Eryaman stadının durumu nedeniyle bu maçın Konya’da oynamasını istedi. Hatta çok bastırdı. Ama başka bir durum daha var. Fenerbahçe de Rize’de oynayacağı maçın yine sahanın kötülüğü yüzünden Trabzon’da oynanması teklifinde bulundu. Gülünecek bir teklif. Tabii kabul edilmedi. Bu olay doğru mu? Doğruysa kim bu yönetici?"

FENERBAHÇE'DEN TRABZON TALEBİ
1
"DERBİ İÇİN İKNA EDİLDİ"

"Malum Halil Umut Meler, Beşiktaş-Galatasaray maçını yönetti. Ancak Meler maç öncesi "Ben bu maçı yönetmek istemiyorum" dedi sonra ikna edildi. Doğru mu? Aslında daha çok soru var. Dediğim gibi hepsi de beyin yakan sorular. Ama cevaplanacağını pek sanmıyorum."

\