Arama Logo

Gürcan Bilgiç: "Şapkadan çıkan adalet!"
5
GÜRCAN BİLGİÇ'İN YORUMLARI

Gürcan Bilgiç, Sabah'ta Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki maçta yaşanan olayları değerlendirdi.

GÜRCAN BİLGİÇ'İN YORUMLARI
4
"UEFA MAÇI OLSA SAHADA KALIR MI?"

"Halil Umut Meler "elit" hakem… Yaşananlar herhangi bir UEFA maçında olsaydı, sahada kalır mıydı? Onur Özütoprak "VAR" hakemi. Rakibe temas olmayan bir pozisyonda, verilen penaltı için hakeme müdahale etmedi, uyarmadı, seyretti. Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, bu maçı yönetecek hakemler için "Şapkadan ne tavşan çıkartacaklar" dedi. Seyirci moduna geçen Meler'in, bir yerden su alıp, Fenerbahçeli oyunculara atmadığı kaldı. En son Livokovic'in çenesi yarıldı. Bitişi; sahaya girip, oyuncu kovalayanlar ile yaptık."

\
3
"ŞAPKADAN ÇIKAN ADALET"

"Batshuayi'nin galibiyeti getiren golüydü, şapkadan çıkan "adalet"… Tribün baskısından ezilen, rakibe dokunsa faul verilen bir takımın oyuncusu olarak hayal edin kendinizi."

\
2
"ÖNEMLİ BİR VİRAJI DÖNDÜ"

"Fenerbahçe kazandıysa tek karşılığı bu; ilahi adalet. Galatasaray geriden gelip kazandığı maç sonrasında önemli bir virajı döndü Fenerbahçe"

\
1
"LİGİN GERÇEĞİ İLE KARŞILAŞTILAR"

Takımın yenileri, lig "gerçeği" ile bir kez daha karşılaştı. Mucizevi ve destansı bir maç kazandılar aslında. "Bizi şampiyon yapmayacaklar" diye düşünenlere, "Biz şampiyon olacağız" diyen bir Fenerbahçe takımı, inancı ve refleksi var. Helal olsun vazgeçmeyenlere…"

 

\