Arama Logo

Galatasaray'ın sürpriz hamlesi: Lorenzo Insigne
7
G.SARAY'DAN SÜRPRİZ HAMLE

Sezonu şampiyon tamamlamayı planlayan Galatasaray, yaz için transfer planlarını şimdiden yapıyor. Bu doğrultuda sarı kırmızılı takım, Bir dünya yıldızını daha kadrosuna katmak üzere. İşte detaylar...

G.SARAY'DAN SÜRPRİZ HAMLE
6
YÖNÜNÜ BATIYA ÇEVİRDİ!

Bu sezon dışında gelecek sezonun planlamasını yapan sarı-kırmızılı kurmaylar, transferler için harekete geçti. Abdülkerim Bardakcı, Kaan Ayhan ile de sözleşme imzalamayı planlayan sarı-kırmızlı ekip, yönünü batıya çevirdi.

YÖNÜNÜ BATIYA ÇEVİRDİ!
5
TRANSFER İÇİN FLAŞ HABER

Scout ekiplerini görevlendiren Galatasaray, Avrupa'nın dört bir yanında genç oyuncuları izleyecek. Buna göre transfer planlamasını düzenleyen sarı-kırmızılı ekip için flaş bir haber geldi.

TRANSFER İÇİN FLAŞ HABER
4
GALATASARAY'A GELMEK İSTİYOR

Bir zamanların en flaş isimlerinden olan Insigne, Galatasaray'a gelmek istiyor. Bir zamanlar Napoli ile İtalya Milli Takımı'nda oynayan Lorenzo Insigne, MLS takımlarından Toronto'nun yolunu tutmuştu.

GALATASARAY'A GELMEK İSTİYOR
3
TEKRAR AVRUPA'YI İSTİYOR

Buraya emekli olmayı planlayarak giden yıldız sol kanat, tekrardan Avrupa'da top koşturmak istiyor.

TEKRAR AVRUPA'YI İSTİYOR
2
G.SARAY SICAK BAKIYOR

Bunun için İtalyan oyuncu, menajerine Galatasaray ile temas kurmasını söyledi. Sarı-kırmızılı ekibin ise yıldız futbolcuya sıcak baktığı öğrenildi.

G.SARAY SICAK BAKIYOR
1
LORENZO INSIGNE KİMDİR?

Lorenzo Insigne 2018'de 75 milyon Euro değere ulaşmıştı. Şimdi ise İtalyan oyuncunun 6 milyon Euro değeri bulunuyor. Sezona yeni başlayan MLS'te 4 maça çıkan İtalyan oyuncu 2 gol attı. Lorenzo Insigne, 04 Haziran 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. 163 cm boyunda ve 59 kilo olan Lorenzo Insigne, Sağ ayağını kullanmaktadır. Ayrıca İtalyan oyuncuyu geçtiğimiz kış ve yaz transfer döneminde Beşiktaş istemişti. [Sabah]

LORENZO INSIGNE KİMDİR?