Arama Logo

Galatasaray'ın İlkay Gündoğan planı!

Galatasaray, geçen sezon da gündeme gelen İlkay Gündoğan için nabız yoklayacak. Aslan, Barça'dan ayrılmak isteyen tecrübeli futbolcu için fırsat kollayacak. 33 yaşındaki oyuncu, Almanya ya da Arabistan'a gitmez ise devreye Galatasaray girecek.




7
GALATASARAY'IN İLKAY PLANI

Barcelona'dan ayrılmak isteyen İlkay Gündoğan için Galatasaray, fırsat kolluyor. Yıldız oyuncu, Almanya ya da Suudi Arabistan'a gitmezse Sarı-Kırmızılılar devreye girecek.

GALATASARAY'IN İLKAY PLANI
6
SÜPER LİG İHTİMALİ ARTMIŞ DURUMDA

Manchester City kariyeri sonrası Barcelona'da aradığını bulamayan İlkay Gündoğan için Süper Lig ihtimali artmış durumda. Yıldız oyuncunun takımından ayrılmak istediği iddia ediliyor.

SÜPER LİG İHTİMALİ ARTMIŞ DURUMDA
5
GALATASARAY İSTEMİŞTİ

Galatasaray hem sezon başında hem de devre arası transfer döneminde orta sahaya çok yönlü bir isim almak istedi. Bu doğrultuda gündeme gelen isimlerden biri de İlkay Gündoğan olmuştu. Fakat Alman futbolcu, İspanyol devi Barcelona’nın yolunu tuttu.

GALATASARAY İSTEMİŞTİ
4
AYRILMAYI PLANLIYOR

Aradan geçen süre içerisinde İlkay, Katalan ekibinde mutsuz olduğu için ayrılmak istediğini dile getirdi. Ancak öncelikle tecrübeli futbolcu, Almanya Bundesliga’dan gelen teklifleri bekleyecek. İlkay, Almanya’dan gelen teklifleri beğenmez ise bu kez Arabistan takımlarını dinleyecek.

AYRILMAYI PLANLIYOR
3
ASLAN'IN İLKAY RÜYASI

Cim Bom, işi her ne kadar zor olsa da 33 yaşındaki oyuncu için yeniden fırsat kollayacak. Galatasaray’ın önündeki tek yol, İlkay’ın hem Almanya’yı hem de Arabistan’ı reddetmesi...

ASLAN'IN İLKAY RÜYASI
2
RİSK ALACAKLAR

Deneyimli oyuncu, iki taraftan da gelen önerileri reddederse Galatasaray Yönetimi devreye girecek. Bunun için Sarı-Kırmızılılar, yaz transfer döneminde orta saha transferini biraz bekletip, risk alacak.

RİSK ALACAKLAR
1
BU SEZONKİ PERFORMANSI

İlkay, bu sezon çıktığı 43 maçta 5 kez rakip fileleri havalandırırken, 10 gol pası verdi. (Fanatik)

BU SEZONKİ PERFORMANSI