Arama Logo

Galatasaray'da 5 sözleşme yolda!
6
SÖZLEŞMELER YOLDA

A Milli Takım’ın Macaristan ve Avusturya ile oynayacağı maçlar nedeniyle liglere ara verilirken, Galatasaray’da yoğun mesai bitmeyecek gibi görünüyor.

SÖZLEŞMELER YOLDA
5
FERNANDO MUSLERA

Sarı-Kırmızılılar şimdi de iç transfer çalışmaları için kolları sıvadı. Gündemin ilk maddesinde ise sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Fernando Muslera var. Erden Timur, 37 yaşındaki file bekçisiyle birçok konuda anlaşmaya vardıklarını ve çok yakında kontrat görüşmelerinin olumlu şekilde sonuçlanacağını söyledi. Galatasaray’ın, Muslera ile 1+1 yıllık yeni sözleşme imzalaması, senelik ücretin de 1.5-2 milyon Euro bandında olması bekleniyor.

FERNANDO MUSLERA
4
LUCAS TORREIRA

Galatasaray’daki iç transfer operasyonu bununla da sınırlı değil. Çünkü sadece sözleşme bitiş süresi yaklaşanlar değil, mevcut maaşından memnun olmayan isimler de var. Bunlardan birisi de Lucas Torreira. Takımın orta sahadaki dinamosu, 2 milyon 750 bin Euro garanti ücret karşılığında oynuyor. 2 yıllık daha mukavelesi bulunan 28 yaşındaki futbolcunun hem sözleşme süresi uzatılacak hem de kazancı 3.2 milyon Euro seviyesine çekilecek. Bu anlaşmayla birlikte İtalyan kulüplerinden teklifler alan Torreira’nın Galatasaray’daki geleceği de garanti altına alınacak.

LUCAS TORREIRA
3
BARIŞ ALPER YILMAZ

Takımda en az kazanan isimlerin başında gelen Barış Alper Yılmaz’a da bir zam daha geliyor. Sezon başında 4 milyon TL olan ücreti 7 milyon TL’ye çıkarılan 23 yaşındaki futbolcunun yeni ücretinin 15 milyon TL bandında olacağı tahmin ediliyor. Torreira ile Barış’ın yenilenen kontratlarının önümüzdeki günlerde açıklanması planlanıyor.

BARIŞ ALPER YILMAZ
2
ABDÜLKERİM BARDAKCI - KAAN AYHAN
Galatasaray’da savunmanın kilit oyuncularından Abdülkerim ve Kaan Ayhan’la da sözleşme görüşmeleri devam ediyor. Sarı-Kırmızılı yönetim Abdülkerim’le mutabakat sağladı, Kaan’la da kısa süre içinde anlaşma yapılacağı bildirildi. [Fanatik]
ABDÜLKERİM BARDAKCI - KAAN AYHAN
1
DURSUN ÖZBEK AÇIKLADI
Konu hakkında konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Oyuncularımızın yeni sözleşmeleri konusunda çalışmalarımız sonuçlandı. Muslera'yla ben bizzat görüştüm. Bu konuyla ilgili Erden kardeşim de gerekli açıklamaları yaptı. Bir problem yok. 1+1 yıllık bir sözleşme olacak. Torreira ve Barış Alper ile de yeni sözleşme imzalayacağız" ifadelerini kullandı.
DURSUN ÖZBEK AÇIKLADI