Arama Logo

Galatasaray'a Fekir önerisi

Menajerler, Real Betis forması giyen Nabil Fekir'i Galatasaray'a önerdi. Sarı-kırmızılı ekip, Betis ile temaslara başlayacak.
7
G.SARAY'DA TRANSFER TOPLANTISI

Galatasaray'da ana hedef geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi transferde nokta atışı yapabilmek. Bu amaçlara yönelik yönetim, gelen futbolcu önerileri sonrası teknik direktör Okan Buruk ile detaylı bir transfer toplantısı gerçekleştirdi.

G.SARAY'DA TRANSFER TOPLANTISI
6
İSTEĞİNİ YÖNETİME İLETTİ

Bu toplantıda önümüzdeki sezon için eksik noktalar belirlendi. Teknik direktör Okan Buruk bizzat takviye istediği bölgeleri yönetime iletti.

İSTEĞİNİ YÖNETİME İLETTİ
5
MENAJERLERDEN ÖNERİ

Bu mevkilerin en başında ise 10 numara mevkisi olduğu öğrenildi. Sarı-kırmızılı ekibe ise flaş bir öneri geldi. Menajerler, Galatasaray yönetimi ile temas kurmaya başladı. Bu oyuncunun ise Nabil Fekir olduğu öğrenildi.

MENAJERLERDEN ÖNERİ
4
AYRILMAK İSTİYOR

Fransız oyuncunun Okan Buruk'un istediği türde bir futbolcu olduğu belirtildi. Fekir de Real Betis'ten ayrılmak istiyor.

AYRILMAK İSTİYOR
3
TEMASLAR BAŞLAYACAK

Bu bilgiler ışığında harekete geçen yönetim yıldız oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor. Buruk'un onayı doğrultusunda sarı-kırmızılılar İspanyol ekibi ile temaslara başlayacak.

TEMASLAR BAŞLAYACAK
2
PİYASA DEĞERİ 12M€

Güncel piyasa değeri 12 milyon euro olarak gösterilen Fekir'in Real Betis ile sözleşmesi 2026 yılında sona eriyor.

PİYASA DEĞERİ 12M€
1
BU SEZON RAKAMLARI
Real Betis'te bu sezon 16 maçta süre bulan Fekir, 2 asist yaptı. [Takvim]
BU SEZON RAKAMLARI