Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray, Falcao için ayrılık formülü arıyor
5
AYRILIK FORMÜLÜ ARANIYOR

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da takımdan ayrılma ihtimali olan oyuncuların durumu netleşmeye başlayacak. Sarı-Kırmızılılarda gözler birer yıl daha kontratı bulunan Falcao, Feghouli ve Babel’e çevrildi.

4
VEDAYA EN YAKIN FALCAO

Primler ve bonuslar hariç toplam maliyeti 11 milyon 350 bin Avro’yu bulan üç yıldız arasında ayrılığa en yakın ismin Falcao olduğu öğrenildi.

3
2 YILLIK TEKLİFTE GİDEBİLİRİM

Cumhuriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Kolombiyalı golcünün, Burak Elmas başkanlığındaki yeni yönetimle yaptığı görüşmede, bir kulüpten 2 yıllık teklif alması halinde Galatasaray’dan ayrılık için sorun yaratmayacağını ifade ettiği bildirildi.

2
ARABİSTAN VE KATAR'DAN TEKLİFLER VAR

Sarı-Kırmızılılardan senelik 5 milyon euro garanti para ve artı bonuslar kazanan 35 yaşındaki oyuncuyla, Suudi Arabistan ile Katar’dan bazı kulüpler ilgileniyor. Ancak transfer temaslarının henüz resmiyete dökülmediği belirtildi.

1
HEDEFİ DÜNYA KUPASI

Falcao geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, "Sol bacağımda bir kas sakatlığı vardı, iyi durumda değildim ve bu yüzden Kolombiya Milli Takımı'na gitmek benim için ideal olmazdı. Ayrıca sakatlığım daha da kötüleşebilirdi. En mantıklısı beklemek ve iyileşmekti, gelecek sezonu düşünmekti. İyi durumda olursam, goller atmaya devam edersem 2022 Dünya Kupası'nda olma ihtimalim var. Öncelikle iyileşmek istiyorum, sonra goller atacağım ve ilk 11 için mücadele vereceğim. Sonunda milli takımda olup olmayacağıma teknik direktörüm karar verecek." dedi