Arama Logo

Fernando Santos'tan hakem tepkisi!
11
SANTOS'TAN AÇIKLAMALAR!

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Galatasaray'a kaybettikleri maçın ardından konuştu.

SANTOS'TAN AÇIKLAMALAR!
10
"OYUNCULAR MUTSUZ"

"Maça 1-0 geride başladık. Erken gol yedikten sonra işler kolay olmuyor. Takımın reaksiyonundan mutluyum. Fırsatlar yakaladık ama sonuç alamadık. İkinci yarıda da iyiydik. İkinci yarı en az 2-3 pozisyon var ama olmadı. Taraftar mutlu değil, ben mutlu değilim. Soyunma odasında oyuncularımız mutsuz. Çok fazla denedik ama gol olmadı."

\
9
"ÜÇÜNCÜ KEZ PENALTIMIZ VERİLMEDİ"

"Üçüncü kez Beşiktaş'ın penaltısı verilmedi. Adana Demirspor maçı, Sivasspor maçı ve Galatasaray maçı! Üç kez penaltımız verilmedi."

\
8
"KIRMIZI ÇOK ŞÜPHELİ"

"Omar Colley'in kırmızı çok şüpheli. VAR net olan penaltıya çağırmadı ama sarı olan pozisyona çağırdı. Hakemler daha dikkatli olmalı."

\
7
"BEŞİKTAŞ'IN HAKKINI YEDİRMEM"

"Cenk Tosun'un pozisyonu kesinlikle penaltı. Hakemlerle ilgili konuşmayı sevmiyorum ama hakkımızı da yedirmem! Net penaltı, bahane üretmeyi sevmem. Omar Colley'in pozisyonu sarı kart."

\
6
"BEŞİKTAŞ İYİ OLACAK"

"Maçı bırakmadık, devam ettik. Bu şekilde devam edersek, Beşiktaş daha da iyi olacak."

 

\
5
"DEFANSİF DEĞİL, OFANSİF OYNADIK"

"Defansif oynadığımızı düşünmüyorum. Yakaladığımız fırsatlar, defansif oynamadığımızın göstergesi. Defansif oynama özelliği var ama Galatasaray'a karşı gayet ofansif olarak oynadık."

\
4
SEMİH VE RASHICA İTİRAFI

"Semih aslında mücadeleye 9 numara pozisyonunda baladı. Sonrasında maç içerisinde sol kanada da geçti. İlk planımız Semih'in önde oynamasıydı. Onun performansından dolayı mutluyum, çok çalıştı. Rashica'nın birkaç gün öncesinde ateşi vardı ama bugün çok iyi oynadı, çok çabaladı. Sonrasında taze kan olarak Ghezzal'ı oyuna soktuk."

SEMİH VE RASHICA İTİRAFI
3
"ABOUBAKAR UMARIM KATKI YAPAR"

Vincent Aboubakar sakatlık geçirdi, umarım kısa sürede oyun ritmini kazanır ve bize yardımcı olur.

\
2
"YABANCI HAKEM DÜŞÜNCEM YOK"

Türk hakemler işlerini yapıyor. Yabancı hakem gibi bir düşüncem yok. Hatalar fazlalaştığı için sesimi çıkarıyorum. Kırmızı olmayan pozisyona VAR çağırıyor, penaltıya çağırmıyorsa, bir şey söylemek durumundayız. VAR'ın bir sorunu var gibi.

\
1
"JESUS'UN SÖZÜNE AZ GÜLÜYORUM"

SORU: Jorge Jesus'un 'Bu ligin sportif gerçekliği yok, maçlar masada kazanılıyor.' sözü size sorulduğunda gülmüştünüz. Bugün aynı fikirde misiniz?"

"O gün gülmüştüm. Bugün ise bu söze daha az gülüyorum çünkü bahsettiğim gibi hatalar fazlalaşmaya başladı."

\