Arama Logo

Fernando Santos: "Baskı hissetmiyorum"
8
FERNANDO SANTOS'TAN AÇIKLAMALAR
Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, 2-0 kaybedilen Gaziantep FK maçının ardından açıklamalarda bulundu.
FERNANDO SANTOS'TAN AÇIKLAMALAR
7
"ÖZÜR DİLERİM"
"Takımın hocası olarak taraftardan özür diliyorum. Kötü bir sonuç aldık. Tempomuz eksikti. Genel olarak kötüydük. Takımın hocası olarak ilk sorumluluk bende. Kötü bir maç oynadık. Galatasaray maçında ilk dakikalarda bir gol yedik ama sonrasında bir tepki verdik. Ama bugün bu yoktu. Öncelikle olan sorumlu her zaman hocadır dediğim gibi. Tekrar konuşacağız. Değişeceğiz, değişmemiz lazım. Maçlar oynadık. İyi olanları daha da geliştirmeye çalışacağız."
\
6
"BEŞİKTAŞ KİMLİĞİNİ GÖSTEREMEDİK"
"Beşiktaş kimliğini gösteremedik bugün. Her zaman söylediğim bir şey var, rakipten daha fazla koşmak ve mücadele etmek zorundayız. Bugün bunu yapmadık. Yeterince agresif değildik. Ama bu durumu değiştirecek olanlar da bizleriz. Beşiktaş'ın oynadığı oyun bu şekilde olmamalı. O gerçek kimliği göstermeliyiz. Konuşacağız, durumu düzelteceğiz. Düzeltmemiz gerekenler de bizleriz"
\
5
"OYUNCULARLA KONUŞACAĞIZ"
"Daha fazla fırsat yaratan bir takım olmalıyız. Oyuncularla da konuşacağız. Özellikle ligin son döneminde de daha iyi yapmamız gereken şeyleri yapacağız"
\
4
"RAKİP BİZDEN İYİ OYNADI"
"Rakip, bizden daha iyi oynadı. Savunmada daha iyiydiler. Bizim hatalarımızdan faydalandılar. Sorumluluk hoca olarak öncelikle her zaman benimdir, sorumluluğu ben alırım. Taraftardan özür diliyorum bu nedenle. Rakip daha fazla çalıştı, bizim hatalarımızdan faydalandı. Biz de fırsat yarattık ama yeterli değildi. İçeride oyuncularla konuştuk. Daha başka bir performans göstermemiz gerekiyor. Bunları hep konuşuyoruz zaten. Rakibin daha önce ne yaptığını anlattık ama bugün istediklerimiz gerçekleşmedi. Taraftarımızdan özür diliyorum tekrar."
\
3
"KOPUK VE BİREYSEL OYNADIK"
"Geçen hafta Galatasaray maçında erken gol yedik ama sonrasında bir tepki verdik. İkinci yarıda fırsatlar yakaladık ama bugün bunları yapamadık. Büyük kulübün daha farklı oynaması gerekiyor. Daha fazla maç kazanması, daha fazla gol atması gerekiyor. Bunları yapmamız lazım. Daha fazla mücadele etmemiz lazım. Bazı maçlarda iyi yaptık ama bugün bunu iyi yapmadık. Biraz bugün kopuk ve daha bireysel oynadık."
\
2
"BU MAÇTA OLMADI"
"Daha önce maçı kazandığımız ama iyi oynadığımız olmuştu bugün böyle bir şey de olmadı."
\
1
"BASKI HİSSETMİYORUM"
"Bir baskı hissetmiyorum. Üzerimde hissettiğim tek baskı, Beşiktaş'ı daha iyi bir takım haline getirme konusu. Bu konu hakkında sadece bir baskı hissedebilirim. İyi yapmadığımız şeyleri değiştirmek en önemlisi. Bu konuda da sorumlu olan benim. Bunları yapacak olan benim."
\