Arama Logo

Fenerbahçeli yıldızlardan flaş atak: "Çıkarız, 1. Lig'de de oynarız"

Fenerbahçe'de Edin Dzeko, Dusan Tadic, Bright Osayi-Samuel ve Jayden Oosterwolde, Başkan Ali Koç ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. 4 yıldız da "Başkanım sonuna kadar arkandayız. 1. Lig’de de oynarız" dedi.
5
FENERBAHÇELİ YILDIZLARDAN FLAŞ ATAK

Fenerbahçe'nin ligden çekilme açıklaması sonrası yıldızlardan flaş bir atak geldi...

FENERBAHÇELİ YILDIZLARDAN FLAŞ ATAK
4
LİGDEN ÇEKİLME GÜNDEMDE

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, olaylı Trabzonspor maçından sonra yaptığı açıklamada ligden çekilmeyi gündemlerine aldıklarını açıkladı. Başkan Koç, "2 Nisan'da Olağanüstü Genel Kurula gidiyoruz. Allah'ın izniyle gerekeni yapmamız ve kendi göbeğimizi kendimiz kesmemiz lazım. Çünkü bunlar böyle devam edecek" açıklamaları yaptı.

LİGDEN ÇEKİLME GÜNDEMDE
3
TAM DESTEK

Bu açıklamalardan sonra gözler Fenerbahçe'nin yabancı futbolcularına çevrildi. Sarı-Lacivertliler'in yıldızlarından Dusan Tadic, Edin Dzeko, Bright Osayi-Samuel ve Jayden Oosterwolde'nin ligden çekilme açıklamasıyla ilgili Ali Koç ile özel bir görüşme yaptıkları ortaya çıktı. Bu görüşmede 4 yıldız futbolcu, başkana tam destek verdi.

TAM DESTEK
2
"1. LİG'DE DE OYNARIZ"

Trabzon maçı sonrası çıkan olaylardan sonra kulübe daha çok aidiyet duygusunu hissettiklerini açıklayan yıldızlar, "Başkanım sonuna kadar arkandayız. 1. Lig’de de oynarız. Kulübün alacağı her türlü karara imzamızı atarız" ifadelerini kullandılar.

\
1
ALİ KOÇ DUYGULANDI

Futbolcuların yaptıkları açıklamalar sonrası Ali Koç'un duygulandığı bildirildi. Sarı- Lacivertliler'in Genel Kurul'da alacağı karar merakla bekleniyor. (Takvim)

ALİ KOÇ DUYGULANDI