Arama Logo

Fenerbahçe soyunma odasında neler yaşadı?
6
SOYUNMA ODASINDA NELER OLDU?

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında çıkan olaylar Türk futbolunun gündemine otururken, sarı-lacivertlilerin soyunma odasında yaşadıkları da ortaya çıktı.

SOYUNMA ODASINDA NELER OLDU?
5
ÜÇ SAAT STATTA BEKLETİLDİ

Bir anda taraftarın sahaya girmesiyle soyunma odasına koşarak gidip adeta canlarını zor kurtaran futbolcular ve teknik heyet güvenlik önlemleri nedeniyle üç saat statta bekletildi.

ÜÇ SAAT STATTA BEKLETİLDİ
4
HALK OTOBÜSÜ TEKLİFİ

Kafilenin havalimanına götürülmesi için çözüm olarak yetkililer, ilk olarak "halk otobüsü ile götürelim" teklifini iletirken bu kabul görmedi.

HALK OTOBÜSÜ TEKLİFİ
3
GEREKLİ ÖNLEMLER ALINDI

Üç saatlik bekleyişin ardından güvenlik güçleri hem stat çevresinde hem yollarda hem de havalimanında gerekli önlemleri aldı. Trabzon Valisi Aziz Yıldırım da sarı-lacivertlilerin takım otobüsü ile havaalanına kadar geldi.

GEREKLİ ÖNLEMLER ALINDI
2
KORKULAN OLMADI

Güvenlik nedeniyle adeta bir ilk yaşanırken, kafileyi götüren otobüs uçağın yanına kadar yanaştı, böylece korkulan olmadı ve dönüş yolculuğunda hiçbir olay yaşanmadı. Sarı-lacivertli kafile böylece sağsalim İstanbul’a doğru yola çıktı.

KORKULAN OLMADI
1
ÇOK SAYIDA TARAFTAR KARŞILADI

Çıkan olayların ardından uzun süre statta bekletilen, ardından geniş güvenlik önlemleri altında gece geç saatlerde İstanbul’a gelen Fenerbahçeli teknik heyet ve futbolcuları çok sayıda taraftar karşıladı. Sarı-lacivertli futbolseverler yaşanan olayların şokunu atlatmaya çalışan oyunculara meşaleler ve marşlarla destek oldu. Özellikle Osayi-Samuel’e sevgi gösterilerinde bulunulurken, uzun süre Nijeryalı futbolcu lehine tezahüratlar yapıldı. [Milliyet]

ÇOK SAYIDA TARAFTAR KARŞILADI