Arama Logo

Fenerbahçe Opet'ten şampiyonluk yorumu
5
AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley finalinde Fenerbahçe Opet, Eczacıbaşı Dynavit'i 3-1 yenerek kupaya uzandı. Karşılaşmanın ardından Sarı-lacivertli ekip, açıklamalarda bulundu.
4
''FENERBAHÇE'DE İLK KUPAM!''
Fenerbahçe Opet Başantrenörü Stefano Lavarini: "Onlar başardı, ben değilim. Çok mutlu ve gururluyum. Son haftalarda çok zorlandık ama güçlü kalmaya çalıştık. Kupayı kazanmayı çok istedik ve kazandık. Fenerbahçe'de ilk kupam oldu. İlk kupalar zordur, birçok unsurun yanyana gelmesi gerekir."
''FENERBAHÇE'DE İLK KUPAM!''
3
''KUPAYI EVİMİZE GÖTÜRDÜK''
Gizem Örge: "Nereden başlayacağımı bilemiyorum ama taraftardan başlayalım. Ankara bizim evimiz. Dünyanın her yerinde evimizde hissediyoruz. Sonsuz teşekkürler. Eczacıbaşı'nı tebrik ediyorum. İki takım da zorlu haftadan çıktı. Kolay değildi. Çok iyi mücadele ettik. 2. sette düştük, ara açıldı. Diğer setlerde üstün kaldık. Kupayı evimize götürdük. Çok mutluyuz."
''KUPAYI EVİMİZE GÖTÜRDÜK''
2
''ŞAMPİYONLAR LİGİ'Nİ TELAFİ ETTİK''
Meliha Diken: "Çok mutluyuz. Maç zor geçti. Eczacıbaşı da çok iyi bir takım. Sürekli yeni smaçör, yeni pasör geliyor. Ona adapte olduk. Blok defans sistemimiz çok iyi işledi. Takım ruhu var. Dinlenme zamanımız da yok. Şampiyonlar Ligi'nde elendik, yasını tutmadan kupaya geldik. Takımın hemen toparlanması gerekiyordu. Şampiyonlar Ligi'ni kazanmayı da istedik. Bu sene olmadı. Burada onu telafi edebildik. Burada şampiyon olduk, umarım lig şampiyonluğu da gelir." 
''ŞAMPİYONLAR LİGİ'Nİ TELAFİ ETTİK''
1
''TAKIMLA GURUR DUYUYORUM''
Eda Erdem: "Kızlarla, takımla gurur duyuyorum. Yoğun bir sezon geçiriyoruz. Zor bir sezon oluyor. İnişli çıkışlı bir sezon oldu. Sahada inanulmaz bir voleybol vardı. Çok güzel ralliler oldu. Taraftarla birlikte yılmayan bir Fenerbahçe Opet vardı. İnanılmaz gururluyuz. İki kupa hedefimiz kalmıştı. Bunu aldık. Lig şampiyonluğunu aldık. Bu kupa bize çok iyi moral olacak."
''TAKIMLA GURUR DUYUYORUM''