Arama Logo

Fenerbahçe'de kritik görüşmenin detayı ortaya çıktı!
7
SAMANDIRA'DA KRİTİK GÖRÜŞME

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 2 Nisan'da gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurul öncesi teknik direktör İsmail Kartal ve futbolcularla görüştü.

SAMANDIRA'DA KRİTİK GÖRÜŞME
6
FUTBOLCULARIN MESAJLARI

Samandıra Can Bartu Tesisleri’ndeki buluşmada futbolcular Trabzonspor deplasmanında yaşanan olaylardan etkilendiklerini ancak şu anda iyi durumda olduklarını ve sahaya odaklandıklarını vurguladı.

FUTBOLCULARIN MESAJLARI
5
ŞAMPİYONLUK MESAJI

İsmail Kartal da hem mental hem de fiziksel anlamda toparlandıklarını söyledi. Futbolcular, daha önce kendi aralarında aldıkları kararı da Ali Koç’a iletti. Lige devam etmek istediklerini, Adana Demirspor maçına da çıkmak istediklerini kaydettiler. "Sekiz maçı da kazanıp şampiyon olacağımıza inanıyoruz" diyen sarı-lacivertli futbolculara İsmail Kartal da destek verdi. İsmail Kartal, "Camianın bir evladı olarak mücadeleye devam etmek istiyorum. Takım olarak şampiyonluğa ulaşacağımızdan kuşkum yok" ifadelerini kullandı.

ŞAMPİYONLUK MESAJI
4
EDIN DZEKO'NUN SÖZLERİ
Takım kaptanı Edin Dzeko da tercüman aracılığıyla Ali Koç’a düşüncelerini aktardı.
EDIN DZEKO'NUN SÖZLERİ
3
"ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ"

Boşnak yıldızın, "Bu durumdan daha güçlenerek çıkacağız. Bundan sonra oynayacağımız maçlarda daha fazla mücadele edeceğiz, Fenerbahçe’ye ve kendimize yakışan mücadeleyi ortaya koyacağız. Fenerbahçe’nin şampiyon olması için de üzerimize düşen bütün görevleri yapacağız." dediği öğrenildi. [Sözcü]

\
2
RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI
Öte yandan konuyla ilgili Fenerbahçe'den resmi açıklama yapıldı. Sarı-lacivertlilerin açıklaması şu şekilde;
RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI
1
FENERBAHÇE'NİN AÇIKLAMASI

"Başkanımız Ali Y. Koç ve Yönetim Kurulumuz, Fenerbahçe Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde Profesyonel Futbol A Takımımızla bir araya geldi.

Futbolcularımıza 2 Nisan Salı günü gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul’da alınması beklenen muhtemel kararları anlatan Başkanımız, oyuncularımıza kişisel fikirlerini sordu.

Takım Kaptanlarımız Edin Dzeko, Dusan Tadic, Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahveci Başkanımızın konuşmasından sonra görüşlerini ifade ederken;

Fenerbahçe futbol takımına sahada ve saha dışında yapılan tüm haksızlıkların farkında olduklarını söyleyen oyuncular, Takım olarak Trabzon deplasmanından daha güçlü ve kenetlenmiş bir takım olarak döndüklerini, tüm cephelerde sonuna kadar mücadele etmek istediklerini Başkanımız Ali Y. Koç ve Yönetim Kuruluna ilettiler.

Takımın karakterli, duruşu olan ve aidiyeti yüksek tavrı için oyuncuları ile gurur duyduğunu ifade eden Başkanımız Ali Y. Koç; 2 Nisan tarihinde alınacak kararlar doğrultusunda hiçbir şey yapmama gibi bir durumun ihtimal dahilinde olmadığını açıkladı.

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal da toplantıda oyuncularımıza hitaben daha önce tarih boyunca pek çok olay yaşandığını ve kendisinin Fenerbahçe’de olduğu dönemde de şampiyonluğun ellerinden çalındığını söyledi.

Takımın her mücadeleye hazır olduğunu vurgularken, Genel Kurulun kararına saygı duyacaklarını açıkladı."

FENERBAHÇE'NİN AÇIKLAMASI