Arama Logo

Fenerbahçe'de Ali Koç'a büyük destek!
5
F.BAHÇE'DE GÜNDEM "LİGDEN ÇEKİLME"

Ligden çekilme kararını 2 Nisan'da yapılacak genel kurulun oylarına sunma kararı alan Fenerbahçe, buradan çıkacak sonuca göre nihai karar verilecek. Daha önce de yaşanan sıkıntıların ardından gündeme gelen ligden çekilme konusu, ilk kez bu kadar ciddi bir boyuta ulaştı.

F.BAHÇE'DE GÜNDEM \
4
OYLAMAYA SUNULACAK

Takımın kurşunlanması sonrası gündeme gelen "ligden çekilme" düşüncesinden daha sonra vazgeçilmişti. Son olarak Trabzon deplasmanında yaşananların ardından bir kez daha ortaya çıkan bu plan gündeme gelmekle kalmadı. 2 Nisan’da da genel kurul oylamasına sunulma kararı alındı.

OYLAMAYA SUNULACAK
3
BÜYÜK DESTEK VAR

Geçmiş dönemdeki birikim ve takımın Trabzon deplasmanında yaşadıklarından sonra camiadan da şu an için bu öneriye büyük destek var. Gerek kongre üyeleri gerekse birçok eski yönetici takımın çekilmesi yönünde oy kullanacağını yönetime iletti.

BÜYÜK DESTEK VAR
2
"OLUMLU YAKLAŞACAK"

Divan Kurulu eski Başkanı Vefa Küçük, Fenerbahçe'de birçok kişinin yönetimin isteği yönünde oy kullanacağına inandığını söyledi. Küçük, "Yüzde 100 diyemem ama Fenerbahçe’nin haklarını korumak için kongre, yönetimin bu önerisine büyük ihtimalle olumlu yaklaşacaktır" dedi.

\
1
"KARARININ ARKASINDAYIM"

Aziz Yıldırım döneminin yöneticilerinden Ömer Temelli de, kongre kararının ardından, "Başkanımızın aldığı kararın arkasındayım. Her zaman olduğu gibi bugün de yanındayım. Kesinlikle ligden çekilmeye oy vereceğim" ifadesini kullandı. [Milliyet]

\