Arama Logo

Fenerbahçe'de 100 milyon euro'luk plan!

Fenerbahçe, Avrupa'dan talipleri olan önemli futbolcuları için en az 100 milyon euro bekliyor.
6
AVRUPA'DAN YAKIN TAKİP

Avrupa devlerinin scoutları Fenerbahçe’nin yıldızları Sebastian Szymanki, İrfan Can Kahveci, Ferdi Kadıoğlu, Osayi Samuel, İsmail Yüksek, Jayden Oosterwolde ve Alexander Djiku isimlerini transfer listelerinin başına yazmış durumda.

AVRUPA'DAN YAKIN TAKİP
5
FENERBAHÇE'NİN DÜŞÜNCESİ

Neredeyse hepsi EURO 2024’te boy gösterecek bu oyuncuları yıldızlarını daha parlatmadan kadrosuna katmak isteyen Avrupa kulüpleri şimdiden sarı lacivertlilere tekliflerini sunmaya başladı. Ancak yönetim acele etmediği gibi, Szymanski, İsmail Yüksek, İrfan Can ve Osayi gibi isimlerin sözleşmelerini de yenileyerek elini güçlendirmek istiyor.

FENERBAHÇE'NİN DÜŞÜNCESİ
4
OLUMLU CEVAP VERİLMEDİ

Şu ana kadar gelen teklifleri masaya yatıran Fenerbahçe’nin kimseye olumlu bir cevap verdiği yok. Kulübün en son 11,6 milyar lira olan borcunun haziran ayında 15 milyarı bulacağını öngören yönetim, elindeki kıymetleri en iyi şekilde değerlendirerek bu yükün altından kalkmayı hedefliyor.

OLUMLU CEVAP VERİLMEDİ
3
BEKLENTİ EN AZ 100M€

Szymanski, 30 milyon avroluk bonservis talebiyle en değerli isim olarak görülüyor. Bu isimleri en düşük 10 milyon avrodan elden çıkarmayı düşünen Fenerbahçe en az 100 milyon avro gibi bir geliri kasaya koymayı hedefliyor.

BEKLENTİ EN AZ 100M€
2
AVRUPA'YI PEŞİNE TAKTI

Fenerbahçe’nin 2020’de 65 bin avroya kadrosu kattığı İsmail Yüksek, sarı lacivertli forma altında altına dönüştü. 25 yaşındaki orta saha hem Fenerbahçe’deki hem milli takımda vazgeçilmez olarak değerini 10 milyon avroya kadar yükseltirken Avrupa devlerini de peşine kattı.

AVRUPA'YI PEŞİNE TAKTI
1
20M€ BEKLENİYOR

İsmail için Lyon devre arasında 12 milyon avroluk teklif yapmış ama geri çevrilmişti. Fransız ekip, bonuslar dâhil 15 milyon avroluk yeni bir paketle kapıyı yeniden çalmaya hazırlanırken, sarı lacivertlilerin 20 milyon avroluk beklentisi olduğu belirtildi. [Türkiye]

20M€ BEKLENİYOR