Arama Logo

Ertuğrul Doğan'dan açıklamalar
16
ERTUĞRUL DOĞAN'DAN AÇIKLAMALAR
Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan katıldığı programda Fenerbahçe derbisi ve takımla ilgili açıklamalarda bulundu. İşte Ertuğrul Doğan'ın açıklaması...
ERTUĞRUL DOĞAN'DAN AÇIKLAMALAR
15
"FENERBAHÇE MAÇLARI HER ZAMAN ÖNEMLİDİR"

"Trabzon'da Fenerbahçe maçları her zaman önemlidir. Trabzonspor'un şu anda konusu ligi 3. bitirip kupayı almak. Sahada çok önemli bir mücadele vereceğimize inanıyorum. Trabzonspor taraftarından ricam beraber hücum edip beraber savunma yapmak ve taraftarın gücünü hissettirmelerini istiyorum."

\
14
"ALİ KOÇ BİZİ ARADI"

Selahattin Baki'nin açıklamaları

Ertuğrul Doğan: "Fenerbahçe Başkanı Ali Koç bu konuyla ilgili açıklamaları yaptı. Bunun dışında bir şey söylemeye gerek yok diyorum. Bizi aradılar ve açıklamaların bizimle alakalı olmadığını söylediler. İki tarafın da böyle bir gündemi yok. Herhangi bir problemimiz de yok."

\
13
"TRABZONSPOR HAKKINI YEDİRMEZ"

"Bizim ana sıkıntımız gerçekten hakem camiasının içinde çok farklı VAR kararları hepimizin takdiri. Trabzonspor hiç bir şekilde kimsenin hakkına girmeyi kabul etmez ve kendi hakkını da yedirmez. Her türlü haksızlığın peşine de gider."

\
12
"ÖNEMLİ SKANDALLAR ANADOLU TAKIMLARINA OLUYOR"

"En önemli skandallar Anadolu takımlarının başında oluyor. Onların hakkı bizimkinden daha fazla yeniyor. Bu konu için çözüm bulunması lazım. Yıllardır çözülememesi önemli bir sıkıntı oluşturuyor."

\
11
"SADECE HAKEMLERİN DEĞİŞMEMESİ GEREKİYOR"

Yabancı hakem

Ertuğrul Doğan: "Ben hakemin yanında sistemsel sıkıntıların çözülmesi gerektiğini düşünüyorum. Yıllardır konuşuyoruz bunu. Hakemler gidiyor, geliyor ama hatalar bitmiyor. Gözlemci konusunda, hakemlere verilen puanlamalar konusunda ciddi sıkıntıların olduğunu düşünüyorum. VAR'ın nerede devreye girip, nerede girmeyeceğini yazılı olarak verilmesine rağmen birçok pozisyonda farklı uygulanıyor. Trabzonspor'da Onuachu'nun tekmeyle kolunun kırıldığı maçta VAR devreye girmiyor. Maç öncesi başka bir şey söylemek istemiyorum ama bunların standarda bağlanması lazım."

\
10
"İMZA AŞAMASINDA OYNCULAR VAR"
"Hocamız göreve başladıktan sonra teknik kadronun içinde bulunan izleme ekibi, ben ve Abdullah Avcı ile bir toplantı yaptık. Transfer çalışmalarını kamp başlamadan önce bitirmek için çalışıyoruz. Çünkü birçok oyuncu ile görüşüldü. İsim üzerinden gitmeyelim. İmza aşamasında olan oyuncular da var. Şampiyonluğa giden yolun nasıl olduğunu iyi biliyoruz. Trabzonspor ekonomik anlamda ciddi işler yapılıyor. Yeni sponsorluk görüşmelerimiz var. Yakın zamanda gelir getirici bazı projelerimiz var. Bunları da açıklayacağız. İmza atan oyuncularımız da var. İmza atma aşamasında olan oyuncular da var. Herkesin tanıdığı, bildiği önemli oyuncularla görüşüyoruz. 23-24 yaş kategorisinde 2 oyuncu var. Önemli yol kat ettik. Thomas Meunier de olduğu gibi tecrübeli oyuncular da bakıyoruz. İnşallah en kısa zamanda bunları bitireceğiz."
\
9
"ÖZEL PRİM AÇIKLAMADIK"
"Fenerbahçe maçı için özel prim açıklamadık. Sezon başında derbiler için belirlediğimiz prim var ve bugüne kadar uygulandı. Soyunma odasında farklı prim talepleri oluyor. Aranırsak konuşuruz."
\
8
"İYİ BİR PLANLAMA YAPACAĞIZ"
"Biz Abdullah Avcı ile şampiyonluk yaşadık. Bu süreçte ne zorluklar yaşadığımızı da ikimiz de iyi biliriz. İnşallah yeni sezonun planlamasını iyi yapacağız. Hata oluyor ama bizim Trabzonspor’a asla yanlışımız olmaz."
\
7
"PEPE İLE DEVAM ETMEK İSTERİZ"
"Pepe ile ilişkilerimiz gayet iyi. Pepe rekor bonservisler ödenmiş bir oyuncu. buna benzer bir oyuncu Türkiye'ye gelmedi. Bizim için fırsat transferiydi ama sakatlıklar oldu. Pepe'nin kalitesi konuşulacak bir durum değil. Hocamız ve kendisi memnun. talipleri çıkabilir elbette. Trabzonspor'un bütçesi ve ekonomisi belli. Hocamız devam etmek isterse ve Trabzonspor'un da bütçesi uygunsa biz devam etmek isteriz."
\
6
5
4
3
2
1