Arama Logo

Erman Toroğlu: "Böyle giderse kan çıkacak!"
6
ERMAN TOROĞLU'NDAN YORUMLAR
Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin Trabzonspor'u deplasmanda 3-2 mağlup ettiği maçın ardından yaşanan olayları değerlendirdi.
ERMAN TOROĞLU'NDAN YORUMLAR
5
"DİGİTÜRK'TE OLAY OLMUŞTU"

"Ben Digitürk'te çalışırken bir Fenerbahçe - Galatasaray maçı oynandı. Maç öncesi yardımcı hakemin kafasına 5 dikiş atıldı, 'Bu maç oynanmamalı' dedim diye 'tukaka' oldum. 'Biz bu maçların oynanmasını istiyoruz biz' dedi genel müdür. Sonra da beni kovdular. Buralara tesadüfen gelinmiyor."

\
4
"BU MAÇ YARIDA KALMALIYDI"

"Bu maç 2-0 gitseydi, 60-65'te kalırdı. Bu maçın yarıda kalması lazımdı. Halil Umut Meler o yumruğu yemeseydi, bu maçı yarıda keserdi. Bu maçı yarıda kesseydi, ikinci vukuatlı maçı olacaktı. Bu maçın yarıda kalması lazımdı. Yardımcının kafasına bile madde geldi. Bunu sağlayan sensin ey TFF!"

\
3
"BUNUN ADI VAHŞET!"

"İnsanları birbirine kırdırmayın kardeşim. Halil istemiyordu bu maçı yönetmeyi, yarı finalde iyi maç bekliyor çünkü. Bu maça bu hakem verilmez, kiralık katil kullanıyorsunuz. Daha önce dayak yediği için maçı yarıda bırakamadı Halil! İnsanları birbirine mi öldüreceksiniz ağabey siz! Topçular dayak yedi orada, ya bıçaklı biri gelse taksa? Bunun adı vahşet!"

\
2
"FUTBOLCULAR KORKTU"

"Livakovic tedavi görüyor, yüzüne madde atılıyor. Yüzüne gelse ne olacak? Trabzon'ad bir futbolcu kör edilecek. Çoğu da yabancı futbolcuların, korktular. Oyundan düştü Fenerbahçe. Türk futbolcular olsaydı kan gövdeyi götürürdü."

\
1
"BÖYLE GİDERSE KAN ÇIKACAK"
"Bu sene kan çıkmasından korkuyorum. Bunu görmemek için aptal olmak lazım. Cinayet işlenir cinayet! Biri sahaya girdi, Dzeko'ya bıçağı taktı. Kim kaldıracak o futbolcuyu oradan! Polis niye yok ağabey bu maçta?"
\