Arama Logo

Ercan Güven: "Bu hale getirenler utansın!"
6
ERCAN GÜVEN'DEN TRABZON-F.BAHÇE YORUMU
Ercan Güven, Milliyet'te Fenerbahçe'nin Trabzonspor deplasmanında aldığı galibiyeti ve yaşanan olayları değerlendirdi. İşte Güven'in açıklamaları...
ERCAN GÜVEN'DEN TRABZON-F.BAHÇE YORUMU
5
"GAZASI MÜBAREK OLSUN"

"Tribün efekti"nin haddini aşarak fiziksel boyuta ulaştığı, maç sonunda kaçınılmaz olarak futbolculara kadar bulaştığı "gırtlak gırtlağa" maçtan, şampiyonluk umudunu söktü çıkardı Fenerbahçe. Hem de "linç" tehlikesine rağmen. Tebrik hafif kalır; gazası mübarek olsun Fenerbahçe’nin! Söz bitti; bu hale getirenler utansın."

\
4
"TRİBÜNLER DURDURDU"

"Korkulan oldu. Fenerbahçe’yi durduran Trabzonspor takımı değil tribünlerdi. Neden?.. Ne tahrik eden vardı tribünleri ne de Trabzonspor’a haksızlık eden. Aynı iddianın paydaşı bile değildi iki takım."

\
3
"BU MAÇI OYNATMAZDI"

"Adet yerini bulsun" mu diyorlardı yoksa? "Batan Geminin Futboluydu" sahadaki! 90 dakika sürmemesi gerekirdi. Halil Umut Meler yumruk travması yaşamamış olsaydı, bu maçı keser oynatmazdı."

\
2
"HAKEM OYNATMAYA ÇALIŞIYORDU"

"Fenerbahçe yere yatan rakip takımlardan kendisini nişanlayıp yere yatırmaya çalışan tribünlere evrildi Trabzon’da. Sahada meşale yanıyor hakem oynatmaya çalışıyordu. O sırada serbest vuruştan golü yedi Fenerbahçe."

\
1
"YAZIKLAR OLSUN SEBEP OLANLARA"

"Ardından Djiku’ya çalınan penaltı ile maç berabere oldu ve futbolun bayrakları yarıya indi. İsmail Kartal "insani bir tepki ile" korkup geri yaslanan Fenerbahçe’yi Serdar Dursun ile Batshuayi’yi oyuna alarak "şoklamasa", üçüncü gol gelmese bir sezon zorbalığa kurban gitmişti. Yazıklar olsun sebep olanlara!"

\