Arama Logo

Dursun Özbek: "Sakin kalın, şampiyon olalım"
5
YÖNETİMİ İŞİNİ ŞANSA BIRAKMIYOR

Şampiyonluk yarışında artık son viraja girilirken, Galatasaray Yönetimi işleri sıkı tutma kararı aldı. [Fanatik]

YÖNETİMİ İŞİNİ ŞANSA BIRAKMIYOR
4
AİLELER DEVREYE GİRECEK

Geçtiğimiz hafta etkisini pozitif olarak gösteren yemek organizasyonları da artacak. Ailelerin de katıldığı etkinliklerle birlikte oyuncuların üzerindeki stres azaltılacak.

AİLELER DEVREYE GİRECEK
3
BAŞKAN İPLERİ ELİNE ALDI

Başkan, herhangi bir sıkıntısı veya ihtiyacı olan hangi futbolcu varsa, sorununun en kısa sürede çözülmesi talimatını verdi.

BAŞKAN İPLERİ ELİNE ALDI
2
TÜM EKİPTEN DESTEK BEKLİYOR

Maddi konularda da yöneticiler elleri ceplerine atmaya hazırlanıyor. Özellikle geçen yılın son dönemlerinde kriz yaratan para probleminin tekrar ortaya çıkmasını kesinlikle istemeyen başkan, gecikmiş maaş ve prim ödemelerinin daha sık yapılması doğrultusunda gerekli temasları gerçekleştirdi. Birkaç hafta içerisinde kulüpte geriye dönük alacak kalmaması hedefleniyor. Dursun Özbek, bu konuda tüm yöneticilerden destek istedi.

TÜM EKİPTEN DESTEK BEKLİYOR
1
‘BİRLİK OLURSAK BAŞARIRIZ'
Diğer taraftan Türkiye Futbol Federasyonu, MHK ve Fenerbahçe ile girilen polemik sürecinden oyuncuların olumsuz etkilenmesinin önüne geçmek için takımla bir görüşme yapıldı. Şaşkınlık yaratan hakem hatalarının kendilerini durduramayacağına vurgu yapan yönetim, “Sakin kalalım, gereksiz işlere girmeyelim. Biz burada omuz omuza verip işimize bakalım. Siz sahada kalın, mücadele edin, biz hakkınızı koruyacağız. Birlik olursak, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir iş yok” mesajını verdi.
‘BİRLİK OLURSAK BAŞARIRIZ'