Arama Logo

Dries Mertens için oyuncular araya girdi
5
GALATASARAY'DA GÜNDEM MERTENS
Süper Lig'de şampiyonluk yarışı veren Galatasaray, bir yandan yeni sezonun kadrosu adına çalışmalarda bulunuyor. Bu anlamda Sarı-Kırmızılılar'ın gündemindeki ana konu Dries Mertens'in durumu...
GALATASARAY'DA GÜNDEM MERTENS
4
DEVAM ETME SİNYALİ
Bu sezon Galatasaray'ın performansıyla fark yaratan isimlerinin başında gelen Dries Mertens, geçtiğimiz gün kariyerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Sarı-Kırmızılılar'ın Antalya kampında konuşan Belçikalı yıldız, "Son zamanlarda çok fazla haber çıkıyor. Sanırım 1 sene daha devam edeceğim. Çünkü keyif alıyorum ve sürekli oynuyorum. Burada olabilir, başka bir yerde de olabilir. Neden olmasın?" ifadelerini kullandı.
DEVAM ETME SİNYALİ
3
TAKIM ARKADAŞLARINDAN BASKI!
Fanatik'in haberine göre; Mayıs ayında 37 yaşına girecek olan Dries Mertens, son röportajında 1 yıl daha futbol oynama fikrine artık sıcak baktığını söyledi. Teknik direktör Okan Buruk'un da yardımcı antrenör/oyuncu olarak kadrosunda tutmak istediği Belçikalı yıldıza bir baskı da takım arkadaşlarından geldi.
TAKIM ARKADAŞLARINDAN BASKI!
2
LA GALAXY'DEN 1+1 YILLIK ÖNERİ

Öte yandan Takvim'in haberine göre; 36 yaşındaki futbolcuyla ilgili gelişmeleri bir süredir takip eden LA Galaxy'nin, Dries Mertens'e 1+1 yıllık sözleşme ve yıllık 3 milyon Euro teklif ettiği ortaya çıktı. Galatasaray da yıldız oyuncu ile 1 yıl daha devam etmek istiyor.

LA GALAXY'DEN 1+1 YILLIK ÖNERİ
1
KAYITSIZ KALMASI GÜÇ
Galatasaray'daki tüm futbolcular tarafından en çok sevilen isim olan Mertens, bu baskıya kayıtsız kalamayacak gibi görünüyor. Yurt dışından da transfer teklifleri aldığı belirtilen tecrübeli futbolcunun Cim Bom'da yola devam etmesi için yönetim önümüzdeki haftalarda yeni bir kontrat önerisi sunacak.
KAYITSIZ KALMASI GÜÇ