Arama Logo

Dev kulüplerin Semih Kılıçsoy şaşkınlığı
6
DERBİDE ETKİSİZDİ

Semih Kılıçsoy, Galatasaray derbisine santrforda başlarken kısa süre sonra Fernando Santos tarafından sol kanada kaydırılmıştı. İlk yarının ortalarında Cenk Tosun’la yer değiştiren Semih, Beşiktaş formasıyla çıktığı ilk derbiyi gol pozisyonuna giremeden noktaladı.

DERBİDE ETKİSİZDİ
5
SCOUTLAR ŞAŞKINA DÖNDÜ

Semih derbide Avrupa’nın önde gelen birçok kulübü tarafından yakından takip edildi. Arsenal, Tottenham, Aston Villa, Lille, Leipzig, Leverkusen ve Lyon’a bağlı scoutlar dev maç için İstanbul’a gelerek genç golcüyü statta izledi. Ancak Semih’in derbinin büyük bölümünde sol kanatta görev yapması scoutları şaşkınlığa uğrattı.

SCOUTLAR ŞAŞKINA DÖNDÜ
4
"MERKEZDE ÇOK DAHA İYİ"

Yabancı scoutların, golcü futbolcunun merkez santrfor pozisyonunda oynarken çok daha faydalı olduğuna vurgu yaptıkları aktarıldı.

\
3
"HÜCUM HATTINDAN UZAKLAŞTI"

Sol kanatta yoğun markaj altında kalan Semih Kılıçsoy’un hücum hattından uzaklaşıp sürekli savunmaya yardım ettiğinin altını çizen scoutlar, genç yıldızın bu nedenle yeteneklerini sahaya yansıtamadığını dile getirdi.

\
2
MARKAJDA KALDI

Semih derbide Barış Alper ile Kaan Ayhan’ın yoğun markajı altında kalmış ve beklentilere yanıt verememişti.

MARKAJDA KALDI
1
FORVETTE ŞAHA KALKTI
Kartal’ın Trabzonspor, Konyaspor ve İstanbulspor’u aynı skorla 2-0 yendiği lig maçlarında 4 gol atmayı başaran Semih Kılıçsoy bu karşılaşmalarda santrfor pozisyonunda görev yapmıştı. Bu maçlarda sol kanatta yer alan Cenk Tosun da iyi performans sergilemiş ve 1 gol, 2 asiste imza atmıştı. [Milliyet]
FORVETTE ŞAHA KALKTI