Arama Logo

Derrick Köhn: "2-3 teklif almıştım"
8
DERRICK KÖHN'DEN AÇIKLAMALAR
Galatasaray'ın Alman futbolcusu Derrick Köhn, Antalya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
DERRICK KÖHN'DEN AÇIKLAMALAR
7
"2-3 TEKLİF VARDI"
"2-3 tane teklif vardı ama Galatasaray büyük bir kulüp ve hayalim burada oynamaktı. Herkes bana amacımızı anlattı. Ben de burada şampiyon olmak istiyordum. Aklıma ilk gelen cevap 'Evet'ti. Burada olduğum için mutluyum"
\
6
TRANSFER SORUSUNA CEVAP
"Şu anda Galatasaray'a odaklanacağım. Sacha Boey, Bayern Münih'e gittiği için çok mutluyum, çok iyi bir oyuncu. Ben şu anda buraya odaklanmalıyım. Gelecekte ne olacağına o zaman bakacağız"
TRANSFER SORUSUNA CEVAP
5
"OKAN BURUK FARK YARATIYOR
"Okan Buruk sahada fark yaratıyor. Sorularımla ona gidebiliyorum. Ona sorular sorabiliyorum. Hocamız olduğu için çok mutluyum. Onunla birlikte devam etmek çok istiyoruz."
\
4
"TARAFTARLARI ÇOK SEVİYORUM"
"Galatasaray taraftarı gerçekten çok büyük bir sevgi ile yaklaşıyor. Ben de onları çok seviyorum. Her gün en iyisini yapmaya çalışıyorum. Devam etmek istiyorum bu şekilde. Çok kibar takım arkadaşlarım var, nazik bir şekilde karşıladılar beni. Birbirimize yardımcı olmamız ve takım ruhunun oluşması benim için mutluluk verici bir şey."
\
3
"GOL SEVİNCİM ÇOK ÖZEL"
"Gol sevinci çok özel, bu şekilde yapmaya devam edeceğim. Takım arkadaşlarımın hoşuna gitti. Bol bol gol atıp, yapmaya çalışacağım. Taraftarın da hoşuna gittiği için çok mutluyum."
\
2
"DROGBA VE SNEIJDER'İ İZLEDİM"
"Takımdaki herkesi çok seviyorum. Çok büyük isimler var. Mertens, Zaha, Icardi... Herkes özel, herkes farklı. Drogba, Sneijder'in gibi büyük oyuncuların oynadığı büyük bir takım burası. O zamanlar izliyordum. Büyük oyuncular geldiği için ben de benim zamanım geldi gelmeliyim dedim"
\
1
"ŞAMPİYON OLURSAK RAP YAPACAĞIM"
"Takım arkadaşlarıma söyledim, eğer şampiyon olursak, günün sonunda ben de bir rap performansı yapacağım"
\