Arama Logo

Bilal Meşe: "Gidin artık! Yeter!"
7
BİLAL MEŞE'NİN AÇIKLAMALARI

Bilal Meşe, Milliyet'te Trabzonspor - Fenerbahçe maçından sonra yaşanan olayları değerlendirdi ve TFF'ye tepki gösterdi. İşte Bilal Meşe'nin sözleri...

BİLAL MEŞE'NİN AÇIKLAMALARI
6
"İZLERKEN İÇİM ACIDI"

"Maçın içini geçtik (!), bitimindeki olayları izlerken içim acıdı. Biz ne hale gelmişiz, "Sporun, dostluk, kardeşlik ve barış" olmasını toprağa gömmüşüz!"

\
5
"FACİADAN DÖNDÜK"

"Taraftarların hepsini aynı kefeye koymuyorum. Lafım hani garip maskelerle sahaya atlayanlar ve futbolculara saldıranlaradır! Valla olası bir facianın eşiğinden döndük"

\
4
"BU MUDUR SİZİN SEVDANIZ!"

"Şimdi dönelim madalyonun diğer yüzüne... O kendini bilmez taraftar bozuntuları, Trabzonspor’a ne kadar büyük bir zarar verdiğinizin farkında mısınız? Bu mudur sizin Trabzon sevdanız!"

\
3
"GİDİN ARTIK! YETER!"

"Ben onu, bunu bilmem, "Balık baştan kokar" demiş atalarımız, aynen bu konumdayız. Koku her yeri sardı eyy TFF, MHK ve diğer kurullar. O koltuklarda hala nasıl oturuyorsunuz? Elinize yüzünüze bulaştırdınız, gidin artık, yeterrrrrr, yeterrrrr!"

\
2
"DURUM SIFIR ÖTESİ"

"Sonra kalkıyoruz marka değerinden söz ediyoruz, ortada marka değeri falan kalmadı, durum sıfır ötesidir!"

\
1
"KOKARTI MI SÖKECEKSİNİZ?"
"Gelelim Halil Umut Meler’e; o şartlarda kural gayet açık, tatil edeceksiniz! Bunun için de mangal gibi yürek lazım, Meler korktu, cesaret edemedi, kuralı uygulamadı. Ne yani futbolculara ceza kuralını uygulayacaksınız, peki kurala uymayan hakemin kokartını mı sökeceksiniz? Öyle ‘Birine var, diğerine yok’ olmaz, nerede kaldı adalet? NOKTA!!!"
\