Arama Logo

Bilal Meşe'den Süper Kupa için hakem önerisi!
7
BİLAL MEŞE'DEN SÜPER KUPA ÖNERİSİ

Bilal Meşe, Milliyet'teki köşesinde Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak Süper Kupa maçı için hakem Serdar Gözübüyük önerisinde bulundu. İşte Bilal Meşe'nin o yazısı...

BİLAL MEŞE'DEN SÜPER KUPA ÖNERİSİ
6
"OLAYLAR SICAKLIĞINI KORUYOR!"

"MHK’nın elinde 7 tane 'elit' hakem var. Zorluk derecesi yüksek maçlara MHK doğal olarak FIFA kokartlı hakemleri atıyor. İyi hoş da onların yönettikleri maçlarda bile skandal kararlar gırla gidiyor, MHK’nın başı dertten kurtulmuyor! Trabzonspor-Fenerbahçe maçını kocaman kokartlı (!) Halil Umut Meler yönetti. Olaylar malum, hala da sıcaklığını koruyor."

\
5
"İKİ ADAY KALIYOR"

"Efendim şu sıralar kamuoyunda 7 Nisan’da Şanlıurfa’da oynanacak Süper Kupa maçını yönetecek hakem tartışılıyor. FIFA kokartlılara bakıyorum, beşini çıkın geriye iki aday kalıyor. Biri Arda Kardeşler; diğeri Atilla Karaoğlan. MHK’nın kantarında kim ağır basıyor bilemem. Bekleyip göreceğiz..."

\
4
SERDAR GÖZÜBÜYÜK ÖNERİSİ

"Eee bir de yabancı hakem konusu var, aylardır gündemden düşmüyor! Takım arkadaşım Levent Kalkan, Milliyet'teki köşesinde harika bir öneri getirdi. Levent Kalkan’ın Süper Kupa maçı için önerdiği 38 yaşındaki Serdar Gözübüyük, Hollanda vatandaşı ve bu ülkede 14 yıldır en üst seviyede düdük çalıyor."

SERDAR GÖZÜBÜYÜK ÖNERİSİ
3
"ELİT HAKEMLER LİSTESİNDE"

"Serdar Gözübüyük, Şampiyonlar Ligi dahil 11 yıldır uluslararası arenada maç yönetiyor. Aynı zamanda hem UEFA’nın hem de FIFA’nın elit hakemler listesinde yer alıyor."

\
2
"YAZILACAK YAZI İŞİ ÇÖZER"
"Demem o ki, aklın yolu birdir eyy TFF... Levent Kalkan’ın bu önerisine sessiz kalmayın. Çok zor değil, Serdar Gözübüyük’le anlaştıktan sonra Hollanda Futbol Federasyonu’na yazılacak bir yazı bu işi çözer!"
\
1
YABANCI HAKEM ÇALIŞMASI YOK

Öte yandan Akşam'da yer alan habere göre, TFF ve MHK'nin şu ana kadar yabancı hakem konusunda yaptığı bir çalışma bulunmuyor. Şanlıurfa'da iki takımın karşı karşıya geleceği derbi finalinin oynanmasına 10 gün kaldı. Alınan bilgiye göre; bu kısa süre içinde yabancı bir hakemle anlaşma sağlanması da zor görünüyor. MHK'nın bu hafta içinde oynanacak lig maçlarına yapacağı hakem atamaları da Süper Kupa için bir işaret niteliğinde olacak.

YABANCI HAKEM ÇALIŞMASI YOK