Arama Logo

Beşiktaş'tan Orkun Kökçü hamlesi!

Beşiktaş gelecek sezon için transfer çalışmalarına başlarken siyah-beyazlılardan taraftarlarını heyecanlandıracak hamleler gelmeye başladı. Kara Kartal bu anlamda A Milli Takım'ın yıldızı olan ve Portekiz devi Benfica'nın formasını terleten Orkun Kökçü için düğmeye bastı. İşte detaylar...
7
BEŞİKTAŞ YENİDEN DÜĞMEYE BASTI
Beşiktaş'ta yeni sezon transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Önümüzdeki yıl şampiyonluğa oynayacak kaliteli bir kadro kurmayı hedefleyen siyah-beyazlılar, sezon başında da gündeme gelen isimlerden biri olan Orkun Kökçü için yeniden düğmeye bastı.
BEŞİKTAŞ YENİDEN DÜĞMEYE BASTI
6
SAMET AYBABA İLE GÖRÜŞTÜ
Birkaç hafta önce Samet Aybaba, Benfica-Rangers maçını izlemek için Lizbon'a gittiğinde, Orkun Kökçü ile görüştüğü ortaya çıkmıştı.
SAMET AYBABA İLE GÖRÜŞTÜ
5
"BENFICA'DA MUTSUZUM"
İlk anda "İki Beşiktaşlı ayaküstü sohbet etmişelerdir" diye lanse edilen görüşme, bir anda Orkun'un yaptığı "Benfica'da mutsuzum" açıklamasıyla başka bir boyuta geldi
\
4
HASAN ARAT TALİMATI VERDİ
Portekiz ekibinin Türk milli takımının yıldızını kadro dışı bırakması, Başkan Hasan Arat'ı heyecanlandırdı. Başkan Arat'ın, Genel Koordinatörü Samet Aybaba ile özel bir görüşme yaparak, "Orkun'la konuşun, ekonomik şartlarda da anlaşın, ona siyah-beyazlı formayı giydirelim" talimatı verdiği ifade edildi.
HASAN ARAT TALİMATI VERDİ
3
15 MİLYON EURO GÖZDEN ÇIKARILDI

Portekiz basını, oyuncunun A Milli Takımda yer almasının Beşiktaş'ın yapacağı transfer görüşmelerinde etkin bir rol oynayacağını ifade ederken, siyahbeyazlıların 15 milyon euro'yu gözden çıkardığı belirtildi.

15 MİLYON EURO GÖZDEN ÇIKARILDI
2
BENFICA TARİHİNE GEÇTİ
Benfica tarihinin en yüksek bonservisi olan 25 milyon euro'ya aldığı Orkun Kökçü'nün şu andaki değeri yaklaşık 30 milyon euro olarak gösteriliyor.
BENFICA TARİHİNE GEÇTİ
1
SCHMIDT GÖRÜŞMEDİ!

Record Gazetesi'nin YouTube canlı yayınında konuşan Portekizli gazeteci Antonio Salvador, teknik direktör Roger Schmidt'in, Türk milli takımıyla maçlara gitmeden önce Orkun Kökçü ile konuşmamasının bağları kopardığını ifade ederek, "Bu çok garip, ayrıca önemli de bir sorun" ifadelerini kullandı.  (Sabah)

SCHMIDT GÖRÜŞMEDİ!