Arama Logo

Beşiktaş'tan Hollanda'ya Berghuis çıkarması!

BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Ajax’tan ayrılmaya kararlı olan Steven Berghuis için Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar, Hollanda’ya çıkarma yaptı. Hedef, en kısa sürede anlaşmayı sağlamak.
6
BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM BERGHUIS

Beşiktaş yönetimi, hem sezon başında hem de devre arasında transfer listesine giren Steven Berghuis için bir kez daha atağa kalktı.

BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM BERGHUIS
5
GHEZZAL YERİNE BERGHUIS

Yazın sözleşmesi bitecek olan Rachid Ghezzal ile vedalaşacak olan siyah-beyazlılar, yerine Hollandalı oyuncuyu transfer etmek istiyor. Ajax ile 1 yıl daha kontratı bulunan 32 yaşındaki sağ kanadın ayrılmayı düşündüğü ve bu nedenle gelecek tekliflere kapıyı açtığı kaydedildi.

GHEZZAL YERİNE BERGHUIS
4
BEŞİKTAŞ'A SICAK BAKIYOR

Hollanda ekibinde yıllık 2 milyon Euro kazanan tecrübeli futbolcunun, ilk temas sonrası Beşiktaş'a sıcak baktığı belirtildi.

BEŞİKTAŞ'A SICAK BAKIYOR
3
AYBABA VE UÇAR HOLLANDA'YA GİTTİ

Bunun üzerine futbol koordinatörü Samet Aybaba ve futbol şube sorumlusu Feyyaz Uçar görüşmeler için soluğu Hollanda'da aldı.

AYBABA VE UÇAR HOLLANDA'YA GİTTİ
2
OCAK AYINDA MESAJ VERMİŞTİ

Kısa süre içerisinde oyuncunun menajeriyle masaya oturacak olan yönetim, anlaşma zemini arayacak. Berghuis, geçtiğimiz ocak ayında kendisine sorulan Beşiktaş sorusuna, "Beşiktaş'ın daha önce benimle ilgili araştırmaları olduğunu iyi biliyorum. Bu konuda bana da bilgi verildi. Transfer konusunda üç taraf var. Sadece bana bağlı değil. Futbolda ne olacağını hiçbir zaman bilemezsiniz ama ben yazın ayrılmaktan yanayım" yanıtını vermişti.

OCAK AYINDA MESAJ VERMİŞTİ
1
BU SEZON PERFORMANSI
Ajax'ta bu sezon 26 maça çıkan Berghuis, 7 gol attı ve 10 asist yaptı. [Sabah]
BU SEZON PERFORMANSI