Arama Logo

Beşiktaş'ta Fernando Santos kararı

Üst üste gelen kötü sonuçların ardından Portekizli teknik adama destek de güven de azaldı. Siyah-beyazlı yönetimin önemli bir bölümü, tecrübeli çalıştırıcının gelecek sezon şampiyonluk yarışını veremeyeceğini düşünüyor.
5
3 MAĞLUBİYET BARDAĞI TAŞIRDI
Beşiktaş'ta son 3 maçta alınan 3 mağlubiyet bardağı taşırmış durumda. Tribünler ve camiadan teknik direktör Fernando Santos'a yönelik tepki artarken, Portekizli hoca "İstifa diye bir şey düşünmüyorum. Aklımın ucundan bile geçmiyor" açıklamasında bulundu.
3 MAĞLUBİYET BARDAĞI TAŞIRDI
4
YÖNETİMİN SANTOS'A GÜVENİ AZALDI
Sabah Gazetesi'nden Ogün Şahinoğlu'nun haberine göre; Tecrübeli çalıştırıcıya yönetimin güveni ise azaldı. Bazı yöneticiler, Santos'la yolların ayrılmasını arzu ediyor. Gelecek sezon şampiyonluk yarışını Santos ile veremeyecekleri düşüncesinde olan belli başlı isimler desteğini çekmiş durumda.
YÖNETİMİN SANTOS'A GÜVENİ AZALDI
3
YENİ BİR İSİM BU YIL KATKI VEREMEZ

Ancak sezon sonuna kadar yeni bir teknik direktörün de takıma kazandırabileceği bir şey olmadığı düşüncesi hakim. Dolayısıyla sezonu Fernando Santos ile tamamlayıp ardından hoca konusunda karar verilmesi planlanıyor. 

YENİ BİR İSİM BU YIL KATKI VEREMEZ
2
HOCA ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Siyah-beyazlı idareciler teknik adam konusunda henüz farklı bir girişimde bulunmasa da sezon sonuna hazırlıksız yakalanmamak için çalışma içerisine girdi. Buna göre boşta olan ve sezon sonu takımından ayrılması muhtemel elit hocalarla ilgili bir çalışma yapılıyor.
HOCA ÇALIŞMALARI BAŞLADI
1
ŞENOL GÜNEŞ'İN GÖLGESİNDE KALDI

Bu sezon Beşiktaş'ta görev yapan 5 farklı teknik direktör olurken, bunlardan sadece ikisi 10'un üstünde maçta takımı yönetti. Sezona Şenol Güneş ile başlayan siyahbeyazlılar, tecrübeli hoca ile 15 maçta 2.13 puan ortalaması yakalasa da Konferans Ligi'ndeki Lugano mağlubiyeti sonrası istifa kararıyla yollar ayrılmıştı. Takımın başında 14 resmi maça çıkan Fernando Santos ise 1.67 puan ortalaması tutturarak Güneş'in çok gerisinde kaldı. [Sabah]

ŞENOL GÜNEŞ'İN GÖLGESİNDE KALDI