Arama Logo

Beşiktaş'ta bir transfer bir veda kararı!
7
BEŞİKTAŞ'TA VEDA VE TRANSFER KARARI

Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, listesine Borussia Dortmund'dan Marius Wolf'u ekledi. Siyah-beyazlılar, sezon başında transfer edilen Ante Rebic ile yollarını ayırmak istiyor. İşte Beşiktaş'ta yaşanan gelişmeler...

BEŞİKTAŞ'TA VEDA VE TRANSFER KARARI
6
REBIC İLE AYRILIK KARARI

Beşiktaş'ın sezon başında büyük umutlarla transfer ettiği Ante Rebic hayal kırıklığı oldu. Bu sezon 5. teknik direktör olan Fernando Santos’un da gözüne giremeyen Hırvat futbolcu ile 2.5 milyon Euro’dan 2 yıllık sözleşme imzalanmıştı.

REBIC İLE AYRILIK KARARI
5
FORMÜL ARAYIŞLARI BAŞLADI

Beşiktaş Yönetimi, idman ve maç performansıyla varlık gösteremeyen Rebic’le yolları ayırmak isterken formül arayışı da başladı. İtalya’dan talipleri olduğu konuşulan Rebic’in sezon sonunda karşılıklı anlaşarak sözleşmesinin feshedilmesi planlanıyor.

FORMÜL ARAYIŞLARI BAŞLADI
4
BEŞİKTAŞ PERFORMANSI

Beşiktaş'ta bu sezon 23 maçta süre bulan Ante Rebic, 1 gol attı ve 5 asist yaptı.

BEŞİKTAŞ PERFORMANSI
3
SAĞ BEK İÇİN YENİ ADAY

Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ın gündemine sürpriz bir isim geldi. Onur Bulut ve Jonas Svensson’un performanslarından memnun olmayan teknik direktör Fernando Santos, kaliteli bir sağ bek transferi için yönetimle görüşme gerçekleştirdi.

SAĞ BEK İÇİN YENİ ADAY
2
WOLF LİSTEYE EKLENDİ

Bu görüşme sonrasında harekete geçen yönetim, Alman devi Borussia Dortmund'da forma giyen 28 yaşındaki Alman yıldız Marius Wolf’u listesine ekledi. Beşiktaş, sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan tecrübeli oyuncunun menajeriyle önümüzdeki günlerde temasa geçecek.

WOLF LİSTEYE EKLENDİ
1
BU SEZON PERFORMANSI

Bu sezon Borussia Dortmund'da 23 maçta süre bulan 28 yaşındaki futbolcu 1 asist yaptı. [Fanatik]

BU SEZON PERFORMANSI