Arama Logo

Beşiktaş'a Sırp kanat; Milos Pantovic!

Beşiktaş'ta genç oyuncuları izlemeyi sürdüren Samet Aybaba’nın dikkatini çeken son isim Backa Topola’da oynayan Milos Pantovic oldu. Scout ekibinin de olumlu rapor verdiği belirlendi.
5
BEŞİKTAŞ'IN SON GÖZDESİ

Bu sezon ligde şampiyonluk yarışından erken kopan Beşiktaş'ta tüm gözler transfere çevrilmiş durumda... Bu doğrultuda Siyah-Beyazlılar'ın Futbol Koordinatörü Samet Aybaba da futbolcu izlemeyi sürdürüyor.

BEŞİKTAŞ'IN SON GÖZDESİ
4
O İSİM MILOS PANTOVIC

Tecrübeli futbol adamının dikkatini çeken son isim ise Sırbistan Ligi ekiplerinden Backa Topola'da forma giyen Sırp kanat oyuncusu Milos Pantovic oldu.

O İSİM MILOS PANTOVIC
3
AYBABA ÇOK BEĞENDİ

21 yaşındaki oyuncuyu geçtiğimiz haftalarda Sırbistan'da canlı izleyen Aybaba'nın Sırp futbolcuyu çok beğendiği ve scout ekibini oyuncu hakkında detaylı rapor hazırlattığı öğrenildi.

AYBABA ÇOK BEĞENDİ
2
SEZON SONU HAMLE

Scoutların olumlu raporu sonrası Aybaba'nın oyuncuyu yönetimi sunacağı çıkacak karar göre sezon sonunda harekete geçmesi bekleniyor.

SEZON SONU HAMLE
1
14 GOLE KATKI SAĞLADI

Bu sezon lSırp ekibiyle 32 maça çıkan Pantovic söz konusu karşılaşmalarda 8 gol, 6 asistlik performans sergiledi. Pantovic'in Topola ile olan kontratı 2026'da sona erecek. (Takvim)

14 GOLE KATKI SAĞLADI