Arama Logo

Bartuğ Elmaz'dan Fenerbahçe itirafı!
17
BARTUĞ ELMAZ'IN AÇIKLAMALARI

Fenerbahçe'den, Sivasspor'a kiralık olarak transfer olan Bartuğ Elmaz, Haber Global'e önemli açıklamalarda bulundu. İşte o sözler...

BARTUĞ ELMAZ'IN AÇIKLAMALARI
16
SİVASSPOR'DAKİ SAKATLIĞI

"Maçın henüz 5. dakikasında benim de beklemediğim talihsiz bir sakatlık yaşadım. Tabii futbolun içinde böyle durumlar olabiliyor. En hızlı ve güçlü şekilde dönmeyi planlıyorum. Şu an bir süre belirtemem ama kendimi iyi hissedersem 4 veya 5. haftaya sahalara dönmeyi planlıyorum."

SİVASSPOR'DAKİ SAKATLIĞI
15
FRANSA DÖNEMİ

"Marsilya'dan teklifi duyunca heyecanlandım. Onlar için önemli bir oyuncu olduğumu hissettim. Bana verilen sözler ve projeler çok farklıydı. Transfer sürecim biraz zor geçti ama Avrupa'da oynamak hayalimdi. Güzel bir deneyim oldu. Kısa sürse de önemli futbolcularla birlikte oynadım, tecrübe kazandım."

FRANSA DÖNEMİ
14
"HEMEN KABUL ETTİM"

"Marsilya sürecinde kendimi çok iyi geliştirdiğimi düşünüyorum. Hem fiziksel hem Avrupa futbol deneyimi olarak. Birçok kulüpten teklif aldım Fenerbahçe'ye transfer sürecimde. Fakat Fenerbahçe'yi duyduğum zaman hiç düşünmedim. Süper Lig ve Avrupa'dan o dönem teklifler vardı. Fenerbahçe'ye hayır demedim ve hemen kabul ettim."

\
13
"ARDA GÜLER, KIM MIN JAE..."

"Fenerbahçe'de son zamanlarda yapılan projeler, sattığı oyuncular beni çok büyüledi. Arda, Kim Min Jae... Bu fikre evet dememin sebebi böyle satışların olmasıydı. Genç oyunculara yönelmesiydi. Benim açımdan iyi oldu."

\
12
"İSMAİL HOCA'YA TEŞEKKÜR EDERİM"

"Benim transferim gerçekleşmeden önce birçok yıldız Fenerbahçe'ye geldi. Ben de onlarla olmaktan keyif alıyorum. Büyük oyuncularla birlikte oynamaktan keyif alıyorum. Ben de kendime ve kaliteme güveniyorum. Tabii ki rekabet olacaktır. Özellikle orta saha bu açıdan zengindi. İsmail hocama da teşekkür ediyorum, bana güvendi ve şans verdi. Farklı özelliklerim olabiliyor, idmanlarda daha çok görebiliyorlar. İnşallah daha uzun yıllar Fenerbahçe forması giyebildiğim zaman bu özelliklerimi taraftarlarımız önünde sergilemeye çalışacağım."

\
11
EDIN DZEKO & DUSAN TADIC

"Dzeko ve Tadic dünya üzerinde çok iyi futbolcular ve profesyoneller. Onlarla konuşa konuşa tecrübelerine bana aktardılar hem saha içi hem saha dışında. Aram ikisiyle de çok iyi. Onların tecrübeleri ve öğrettikleri genç oyuncular için çok önemli. İnşallah iyi bir performans gösterip bizi şampiyon yaparlar."

EDIN DZEKO & DUSAN TADIC
10
"İSMAİL HOCA'YLA GÖRÜŞTÜM"

"İsmail hocayla ilk geldiğimde birebir görüştüm. Kendisi bana güvendiğini ve bana şans vereceğini söyledi. Bunları ilk duyduğumda çok mutlu olmuştum çünkü çok önemli oyuncular gelmişti. Kendimle gurur duydum herkes performans sergilemek isteyecek rekabet olacak."

\
9
SİVASSPOR TERCİHİ

"Genç oyuncuların ihtiyacı olan maç oynamak. Devre arasında birkaç takımdan da teklif aldım. Süper Lig ekipleriydi. Değerlendirdim. Sivas'ın beni daha önceden de istediğini biliyordum. Tercihimin sebebi daha çok forma şansı bulmak ve kendimi geliştirmek."

SİVASSPOR TERCİHİ
8
"BÜLENT UYGUN'A TEŞEKKÜRLER"

"Bülent Hoca'yla da iletişime geçtik, kendisinin beni istediğini biliyordum. Bana güvendiği için kendisine de teşekkür ederim. Ben her yere çok çabuk uyum sağlayan birisiyim. Çabuk uyum sağladım güzel insanlarla tanıştım. Orada da önemli futbolcularla oynuyorum şu an. Benim için sıkıntılı bir durum olduğunu düşünmüyorum."

\
7
FENERBAHÇE & GALATASARAY
"Her iki takım da önceki senelere göre daha çok rekabet içindeler. Tabii ki benim gönlüm Fenerbahçe'den yana. İnşallah sezon sonu Fenerbahçe şampiyon olur."
FENERBAHÇE & GALATASARAY
6
"HER ŞEY YOLUNDA GİDİYOR"

"Bakıldığında Türk Ligi'nde başarıya çok yaslanan kulüpler var. Avrupa'da daha çok genç oyuncuları kazanabilme, büyük takımlara kazandırabilme amaçları daha çok. 10 yıl önce farklı bir futbol vardı. Şimdi daha farklı. Tabii ki oynadığım pozisyon biraz zor. Kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Herkesin eksiği var. Ben de eksik yönlerimi biliyorum. Bunlar için de özel bir hocamla çalışıyorum. Her şey yolunda gidiyor, ben de kendimi geliştiriyorum."

\
5
"UZUN YILLAR OYNAMAK İSTİYORUM"

"Şu an benim için tek önemli olan şey sakatlığımı atlatmak Sahalara en kısa zamanda geri dönmek. Şu an Sivasspor'un oyuncusu olarak onların da hedeflerini bildiğim için onlara yardımcı olmak. Sonrasında Fenerbahçe'ye döneceğim tabii ki. Uzun yıllar çubuklu formayı giymek istiyorum. Sonrasında Avrupa istiyorum."

\
4
"HAYALİM MİLLİ TAKIM"

"Montella ile bir görüşmem olmadı fakat her gencin hayalidir milli takım forması giymek. Devre arasında da çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum Sivasspor'a giderek. İnşallah biz de A Milli Takım forması giyeriz."

\
3
"CENGİZ'İN YERİ FARKLI"

"Cengiz abinin yeri bende her zaman farklı. Bana Marsilya'da hem saha içi hem saha dışında sahip çıktı. Onun yeri bende ayrı. Mert abiye çok gülüyorum, İrfan Can Kahveci de aynı zamanda. Sivas'ta da en komik Uğur Çiftçi. Sivas'ta da herkesle çok iyi anlaşıyorum fakat bir isim vermem gerekirse Burak Kapacak."

\
2
UNUTAMADIĞI MAÇ

"Unutamadığım maç uzun bir zaman geçmedi üzerinden. Fenerbahçe-Adanaspor maçı. Çubuklu formamızla ilk kez taraftarlarımız önünde sahaya çıktım. İlk asistimi de yaptım."

UNUTAMADIĞI MAÇ
1
"İDOLÜM THIAGO"

"İdolüm Thiago Alcantara. Benzetenler de oluyor. İzlemekten çok keyif oluyorum. İnsanların beni böyle bir oyuncuya benzetmesi benim için önemli. Ara ara videolarını izliyorum. Canlı izlemek nasip olmadı ama inşallah ben de Türkiye'de herkese canlı Alcantara izletebilirim."

\