Arama Logo

Avrupa'nın gözü Galatasaray ve Fenerbahçe'de

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin yıldız isimleri, Avrupa'nın önemli ekiplerinin radarında yer alıyor. Galatasaray'da Barış Alper Yılmaz, Victor Nelsson, Davinson Sanchez, Kerem Aktürkoğlu, Mauro Icardi ve Abdülkerim Bardakcı'nın talipleri artmaya devam ediyor. Fenerbahçe'de ise Sebastian Szymanski, Ferdi Kadıoğlu, İrfan Can Kahveci, İsmail Yüksek ve Jayden Oosterwolde en gözde isimler.
7
AVRUPA'NIN GÖZÜ ONLARDA

Süper Lig'de inanılmaz bir şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray ve Fenerbahçe'de oyuncular da sezon sonunda ipi göğüslemek için performanslarını en üst seviyeye çıkarmış durumdalar. Bu yarış, transfer piyasasına da olumlu yansıyor.

AVRUPA'NIN GÖZÜ ONLARDA
6
REKOR KIRILABİLİR

Avrupa ekipleri gözlerini Galatasaray ve Fenerbahçe'ye dikmiş durumda. Sezonu bitimiyle birlikte Trendyol Süper Lig'de satış anlamında transfer rekorlarının kırılacağı şimdiden konuşuluyor.

REKOR KIRILABİLİR
5
İNGİLTERE, İTALYA, ALMANYA

İngiltere, İtalya ve Almanya'nın takımları oyunculara en çok ilgi gösteren ülke oldular.

İNGİLTERE, İTALYA, ALMANYA
4
G.SARAY'DA GÖZDE İSİMLER

Galatasaray'da Barış Alper Yılmaz (İtalya, İngiltere), Kerem Aktüroğlu (Almanya), Davinson Sanchez (İngiltere, İtalya), Abdülkerim Bardakcı (İtalya, Almanya), Victor Nelsson (İngiltere) ve Mauro Icardi (İtalya) takımlarının gözdesi haline gelmiş durumda.

G.SARAY'DA GÖZDE İSİMLER
3
YENİ SÖZLEŞME PLANI

Sarı-Kırmızılılar, talipleri artan oyuncularına yeni sözleşmeler yapma konusunda görüşmelerini sürdürüyor. Barış Alper, Kerem Aktürkoğlu ve Abdülkerim Bardakcı ile yapılan sözleşme görüşmelerinde son aşamaya gelindi. Galatasaray, kontrat operasyonunu kısa zamanda bitirmeyi hedefliyor.

YENİ SÖZLEŞME PLANI
2
F.BAHÇE'NİN GÖZDELERİ

İrfan Can Kahveci (Fransa, Rusya), İsmail Yüksek (Almanya, İtalya, İngiltere), Sebastian Szymanski (İngiltere, İtalya, Almanya), Ferdi Kadıoğlu (Almanya, İtalya, İngiltere, Fransa) ve Jayden Oosterwolde (İngiltere, İtalya, Hollanda) gibi ülkelerin takibinde olan oyuncuların performansları Fenerbahçe'yi zirve yarışında tutmasına neden oldu.

F.BAHÇE'NİN GÖZDELERİ
1
REKOR KIRABİLİR

Sarı-lacivertli Yönetim, futbolcuları için gelen teklifleri sezon sonu masaya yatıracak. Ferdi Kadıoğlu ve Oosterwolde'nin rekorlarla takımdan ayrılma ihtimali yüksek görünüyor.

REKOR KIRABİLİR