Arama Logo

Attila Gökçe'den Halil Umut Meler yorumu!
6
ATTİLA GÖKÇE'DEN MELER YORUMU

Attila Gökçe, Milliyet'te Beşiktaş - Galatasaray derbisinin hakemi Halil Umut Meler'in performansını değerlendirdi. İşte Gökçe'nin yorumları...

ATTİLA GÖKÇE'DEN MELER YORUMU
5
"KARARLARI DİKKATİMİ ÇEKTİ"
"Post traumatic stress disorder… Travma sonrası stres bozukluğu. Bilim insanlarının psikolojik sorunlar içinde sıkça karşılaştığı olaylar… Pazar günü oynanan Beşiktaş-Galatasaray (0-1) derbisinde Halil Umut Meler’in karar ve davranışları dikkatimi çekti."
\
4
"BAŞARISIZ BİR MAÇ ÇIKARDI"

"Bir süre önce Ankaragücü Başkanı’nın yumruklu saldırısına uğrayıp tedavi gören, sonrasında dinlenen ve hakemliğe devam kararı alan Halil Umut Meler’in bir derbiyi yönetirken nasıl bir performans ortaya koyduğunu merak ediyordum. Maç oynandı, kararlar, kartlar konuşuldu… Verilmeyen penaltı pozisyonları tartışıldı. VAR ile diyalogları göz önüne alındı.Şunu söylemeliyim: Meler maalesef başarısız bir maç çıkardı."

\
3
"TARZ DEĞİŞTİRMİŞ"

"Sadece benim değil, FIFA kokartlı hakem hocalarının da duyarlılıkla gözlemlediği Halil Umut Meler, yaşadığı olaydan sonra adeta tarz değiştirmişti.."

\
2
"İKİ PENALTIYI VERMEDİ"

"Meler, iki penaltıyı vermedi. Yardımcı hakemi yanına çağırarak konuşması yadırgandı. Eski bir hakemin çok bilinen agresif davranışlarını sergiler gibiydi."

\
1
"TFF DESTEKLEMELİ"
"Bu maçta beni üzen olay doğrudan Halil Umut Meler’in travma sonrası sorunlu hali… Avrupa Şampiyonası yaklaşırken, FİFA kokartlı elit hakemimizin acilen "toparlanması" gerekiyor. TFF de üzerine düşeni yapmalı, Meler’i desteklemeli."
\