Arama Logo

Alphonso Davies için fark 20 milyon euro!

Real Madrid, Alphonso Davies için 25 milyon euro bonservis düşünüyor. İspanyollar, Davies için bu rakamı 30 milyon euro'ya çıkartabilir. Bayern Münih, Kanadalı futbolcusu için 50 milyon euro bekliyor.
7
REAL MADRID'DE HEDEF DAVIES

Real Madrid, Bayern Münih'ten Alphonso Davies'i kadrosuna katmak istiyor.

REAL MADRID'DE HEDEF DAVIES
6
KÜÇÜK PÜRÜZLER KALDI

AS'ta yer alan habere göre, İspanyol devinin, bir süredir gündeminde yer alan Davies ile büyük ölçüde anlaştığı ve arada sadece küçük pürüzlerin kaldığı ifade edildi.

KÜÇÜK PÜRÜZLER KALDI
5
BAYERN'LE ANLAŞMA GEREKİYOR

Alphonso Davies transferinin tamamlanması için Real Madrid'in artık Bayern Münih ile anlaşması gerektiği aktarıldı.

BAYERN'LE ANLAŞMA GEREKİYOR
4
20M€ BEKLENTİ VAR

Real Madrid, Davies için 25 milyon euro bonservis düşünüyor. İspanyol devi, 23 yaşındaki futbolcu için bu rakamı 30 milyon euro'ya çıkartabilir. Bayern Münih ise Kanadalı futbolcu için 50 milyon euro bekliyor.

20M€ BEKLENTİ VAR
3
TONI KROOS POLİTİKASI

Real Madrid'in, Bayern Münih ile sözleşmesinin bitmesine bir yıl kalan Alphonso Davies için 2014 yılında Toni Kroos transferinde uyguladığı politikayı izleyebileceği kaydedildi.

TONI KROOS POLİTİKASI
2
YA UYGUN BONSERVİS YA BEDAVA!

İspanyol devinin, o dönemde Bayern Münih ile sözleşmesinin bitmesine bir yıl kalan Kroos'u 25 milyon euro bedelle kadrosuna kattığı hatırlatıldı. Eflatun-beyazlıların, Davies transferinde de Bayern Münih'in istediği rakamı ödemek istemediği, uygun bir maliyetle transferi bitirmek istediği belirtildi. Real Madrid'in, Davies konusunda Bayern Münih'le anlaşma olmazsa, Kanadalı futbolcuyu gelecek yıl bonservissiz olarak kadrosuna katacağı vurgulandı.

YA UYGUN BONSERVİS YA BEDAVA!
1
BU SEZON PERFORMANSI

Bayern Münih forması altında bu sezon 31 maçta süre bulan Alphonso Davies, 1 gol attı ve 3 asist yaptı.

BU SEZON PERFORMANSI