Arama Logo

Ahmet Çakar: "Trabzon'da kara gece!"
5
AHMET ÇAKAR'IN YORUMLARI
Ahmet Çakar, Sabah'ta Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan ve maç sonu yaşanan olayların damga vurduğu karşılaşmayı değerlendirdi.
AHMET ÇAKAR'IN YORUMLARI
4
"KARA BİR GECE YAŞADIK"

"Trabzon'da kara bir gece yaşadık. UEFA, FIFA, bu karşılaşmayı izleseler 'Bu maç nasıl 90 dakikaya tamamlandı' diye birbirlerine sorarlar."

\
3
"DEVREYE SEYİRCİ GİRDİ"

"Fenerbahçe ilk 45 dakikayı 2-0 önde kapattı. Ardından devreye Trabzonspor seyircisi girdi. Meşaleler, yabancı cisimler sahaya yağdı ve tüm Fenerbahçe bir anda sindi. Önce kaleci Livakovic'in hatasıyla gelen bir frikik golü, ardından da Djiku'nun acemice yaptığı bir penaltı ile maç birden eşitlendi. Seyirci görevini yapmış gibi 2-2'den sonra sahaya hiçbir şey atmadı."

\
2
"YAŞANANLARI GÖRDÜK"

"Halil Umut Meler adlı sözde hakem, aynı şartlarda maçı devam ettirdi. Bitime de az bir süre kala Batshuayi, attığı golle Fenerbahçe'yi ipten aldı. Maçtan sonra yaşananları hepimiz gördük."

\
1
"FUTBOLA İHANET!"

"Bu önce ülke federasyonunun basiretsizliği, sonra da hakem Meler'in futbola ihanetidir. Üstelik Fenerbahçe'nin galibiyet golünden önce de Oosterwolde'nin yaptığı faulü görmeyerek bu sefer de maçı Fenerbahçe'ye hediye etti."

\