(İY : 1-3)
MS
yenile
21 Eylül 2019 Cumartesi 19:00
1. Lig
Stadion Miejski Chojnice
Tomasz Marciniak
Chojniczanka Chojnice
1
Radomiak Radom
3

Chojniczanka Chojnice
Genel
İç saha
Dış saha

21.08.20
CUP
icon
Olimpia Elblag

15.08.20
CLF
icon
Bytovia Bytów

25.07.20
IL
icon
Stal Mielec [D]

18.07.20
IL
icon
Warta Poznan

14.07.20
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

10.07.20
IL
icon
Chrobry Glogów

03.07.20
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

30.06.20
IL
icon
Odra Opole [D]

26.06.20
IL
icon
Jastrzebie [D]

20.06.20
IL
icon
Radomiak Radom [D]

21.08.20
CUP
icon
Olimpia Elblag

15.08.20
CLF
icon
Bytovia Bytów

18.07.20
IL
icon
Warta Poznan

14.07.20
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

10.07.20
IL
icon
Chrobry Glogów

03.07.20
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

21.02.20
CLF
icon
Radunia Stezyca

18.02.20
CLF
icon
Sokól Ostróda

15.02.20
CLF
icon
Warta Poznan

08.02.20
CLF
icon
Olimpia Grudziadz

25.07.20
IL
icon
Stal Mielec [D]

30.06.20
IL
icon
Odra Opole [D]

26.06.20
IL
icon
Jastrzebie [D]

20.06.20
IL
icon
Radomiak Radom [D]

17.06.20
IL
icon
GKS Belchatów [D]

13.06.20
IL
icon
Olsztyn [D]

07.06.20
IL
icon
Tychy 71 [D]

02.06.20
IL
icon
Puszcza Niepolomice [D]

07.03.20
IL
icon
Miedz Legnica [D]

29.02.20
IL
icon
Nieciecza [D]

Radomiak Radom
Genel
İç saha
Dış saha

16.10.20
IL
icon
Odra Opole [D]

04.10.20
IL
icon
Nieciecza [D]

30.09.20
IL
icon
Miedz Legnica

26.09.20
IL
icon
Bogdanka Leczna [D]

16.09.20
IL
icon
Chrobry Glogów [D]

11.09.20
IL
icon
Jastrzebie [D]

04.09.20
CLF
icon
Lódzki KS [D]

29.08.20
IL
icon
Widzew Lódz

22.08.20
CUP
icon
Miedz Legnica

31.07.20
IL
icon
Warta Poznan [D]

30.09.20
IL
icon
Miedz Legnica

29.08.20
IL
icon
Widzew Lódz

22.08.20
CUP
icon
Miedz Legnica

28.07.20
IL
icon
Miedz Legnica

19.07.20
IL
icon
Miedz Legnica

12.07.20
IL
icon
Olimpia Grudziadz

02.07.20
IL
icon
Wigry Suwalki

20.06.20
IL
icon
Chojniczanka Chojnice

13.06.20
IL
icon
Chrobry Glogów

04.06.20
IL
icon
Odra Opole

16.10.20
IL
icon
Odra Opole [D]

04.10.20
IL
icon
Nieciecza [D]

26.09.20
IL
icon
Bogdanka Leczna [D]

16.09.20
IL
icon
Chrobry Glogów [D]

11.09.20
IL
icon
Jastrzebie [D]

04.09.20
CLF
icon
Lódzki KS [D]

31.07.20
IL
icon
Warta Poznan [D]

25.07.20
IL
icon
Puszcza Niepolomice [D]

15.07.20
IL
icon
Nieciecza [D]

05.07.20
IL
icon
Podb. Bielsko-Biala [D]




TÜMÜ