Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
05 Şubat 2020 Çarşamba 17:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
TBC (Turkey)
HB Koege
1
Baltika
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | HB Koege - Baltika canlı skor burada - Maç Özeti
HB Koege
Genel
İç saha
Dış saha
16.07.21
CLF
FC Helsingoer
2-2
10.07.21
CLF
Nykoebing FC
3-0
27.06.21
CLF
Malmö FF [D]
2-0
26.05.21
1DV
Viborg [D]
4-0
21.05.21
1DV
Esbjerg fB
1-2
15.05.21
1DV
Silkeborg [D]
4-1
11.05.21
1DV
FC Helsingoer
0-5
07.05.21
1DV
Fredericia [D]
3-0
29.04.21
1DV
Esbjerg fB [D]
1-0
24.04.21
1DV
Fredericia
1-2
16.07.21
CLF
FC Helsingoer
2-2
10.07.21
CLF
Nykoebing FC
3-0
21.05.21
1DV
Esbjerg fB
1-2
11.05.21
1DV
FC Helsingoer
0-5
24.04.21
1DV
Fredericia
1-2
17.04.21
1DV
Silkeborg
0-3
04.04.21
1DV
Viborg
1-1
13.03.21
1DV
Nijniy Novgorod Stadyumu
1-1
28.02.21
1DV
Vendsyssel FF
3-0
13.02.21
1DV
Hobro
1-1
27.06.21
CLF
Malmö FF [D]
2-0
26.05.21
1DV
Viborg [D]
4-0
15.05.21
1DV
Silkeborg [D]
4-1
07.05.21
1DV
Fredericia [D]
3-0
29.04.21
1DV
Esbjerg fB [D]
1-0
09.04.21
1DV
FC Helsingoer [D]
3-1
19.03.21
1DV
Hvidovre [D]
0-0
07.03.21
1DV
Silkeborg [D]
2-0
19.02.21
1DV
Skive [D]
1-3
09.02.21
CLF
FC Nordsjaelland [D]
2-0
Baltika
Genel
İç saha
Dış saha
25.06.21
CLF
FC Rotor Volgograd
3-1
19.06.21
CLF
FC Ufa
0-2
15.05.21
FNL
Samara
0-1
08.05.21
FNL
Tekstilshchik
3-1
02.05.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz
2-0
28.04.21
FNL
Neftekhimik [D]
2-1
24.04.21
FNL
Dynamo Briansk
2-0
17.04.21
FNL
Irtysh [D]
0-1
11.04.21
FNL
Tom Tomsk
0-1
07.04.21
FNL
Chertanovo [D]
1-2
25.06.21
CLF
FC Rotor Volgograd
3-1
19.06.21
CLF
FC Ufa
0-2
15.05.21
FNL
Samara
0-1
08.05.21
FNL
Tekstilshchik
3-1
02.05.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz
2-0
24.04.21
FNL
Dynamo Briansk
2-0
11.04.21
FNL
Tom Tomsk
0-1
03.04.21
FNL
Nizhny Novgorod
1-2
24.03.21
FNL
FC Orenburg
1-2
14.03.21
FNL
SKA-Khabarovsk
1-0
28.04.21
FNL
Neftekhimik [D]
2-1
17.04.21
FNL
Irtysh [D]
0-1
07.04.21
FNL
Chertanovo [D]
1-2
28.03.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-2
20.03.21
FNL
Chayka [D]
0-1
10.03.21
FNL
Veles Moscow [D]
0-1
14.02.21
CLF
Tom Tomsk [D]
1-2
30.01.21
CLF
Torpedo Moscow [D]
1-0
05.12.20
FNL
Akron Togliatti [D]
0-2
25.11.20
FNL
Shinnik [D]
1-3
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.