Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-1)
MS
Tarih:
22 Şubat 2018 Perşembe 21:00
Lig:
UEFA Avrupa Ligi
Stat:
Estádio José Alvalade
Hakem:
Tamás Bognár
Sporting CP
3
Astana
3
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 3-3 | Sporting CP - Astana canlı skor burada - Maç Özeti
Sporting CP
Genel
İç saha
Dış saha
04.12.21
PRL
Benfica [D]
1-3
25.07.21
CLF
Lyon
3-2
19.05.21
PRL
Maritimo
5-1
15.05.21
PRL
Benfica [D]
4-3
11.05.21
PRL
Boavista
1-0
05.05.21
PRL
Casa Pia AC [D]
0-2
01.05.21
PRL
Nacional
2-0
25.04.21
PRL
Braga [D]
0-1
21.04.21
PRL
Cova da Piedade SAD
2-2
16.04.21
PRL
Farense [D]
0-1
25.07.21
CLF
Lyon
3-2
19.05.21
PRL
Maritimo
5-1
11.05.21
PRL
Boavista
1-0
01.05.21
PRL
Nacional
2-0
21.04.21
PRL
Cova da Piedade SAD
2-2
11.04.21
PRL
Famalicao
1-1
20.03.21
PRL
V. Guimaraes
1-0
05.03.21
PRL
Santa Clara
2-1
20.02.21
PRL
Portimonense
2-0
15.02.21
PRL
Arouca
2-0
04.12.21
PRL
Benfica [D]
1-3
15.05.21
PRL
Benfica [D]
4-3
05.05.21
PRL
Casa Pia AC [D]
0-2
25.04.21
PRL
Braga [D]
0-1
16.04.21
PRL
Farense [D]
0-1
05.04.21
PRL
Moreirense [D]
1-1
13.03.21
PRL
Tondela [D]
0-1
27.02.21
PRL
FC Porto [D]
0-0
10.02.21
PRL
Gil Vicente [D]
1-2
05.02.21
PRL
Maritimo [D]
0-2
Astana
Genel
İç saha
Dış saha
21.02.21
CLF
Ruh Brest
6-2
17.02.21
CLF
Torpedo Moscow
2-1
13.02.21
CLF
Chayka [D]
1-2
10.02.21
CLF
Khimki [D]
4-1
17.09.20
UEL
Buducnost Podgorica
0-1
18.08.20
UCL
Dinamo Brest [D]
6-3
20.02.20
CLF
PFC Sochi [D]
3-1
12.12.19
UEL
Partizan [D]
4-1
28.11.19
UEL
M. United
2-1
07.11.19
UEL
Alkmaar
0-5
21.02.21
CLF
Ruh Brest
6-2
17.02.21
CLF
Torpedo Moscow
2-1
17.09.20
UEL
Buducnost Podgorica
0-1
28.11.19
UEL
M. United
2-1
07.11.19
UEL
Alkmaar
0-5
03.10.19
UEL
Partizan
1-2
22.08.19
UEL
BATE
3-0
08.08.19
UEL
Valletta
5-1
01.08.19
UEL
Santa Coloma
4-1
09.07.19
UCL
CFR Cluj
1-0
13.02.21
CLF
Chayka [D]
1-2
10.02.21
CLF
Khimki [D]
4-1
18.08.20
UCL
Dinamo Brest [D]
6-3
20.02.20
CLF
PFC Sochi [D]
3-1
12.12.19
UEL
Partizan [D]
4-1
24.10.19
UEL
Alkmaar [D]
6-0
19.09.19
UEL
M. United [D]
1-0
29.08.19
UEL
BATE [D]
2-0
15.08.19
UEL
Valletta [D]
0-4
23.07.19
UEL
Santa Coloma [D]
0-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.