Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
27 Haziran 2019 Perşembe 17:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Stadion Rubin
Kazan
4
Mordovia Saransk
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Kazan - Mordovia Saransk arasındaki maçlar - 27 Haziran 2019 Perşembe 17:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Kazan
Genel
İç saha
Dış saha
09.10.21
CLF
FC Krasnodar [D]
2-1
17.07.21
CLF
PFC Sochi
1-3
14.07.21
CLF
S. Moskova
0-4
10.07.21
CLF
Khimki
1-0
02.07.21
CLF
Nizhny Novgorod [D]
0-3
16.05.21
PRL
FC Rotor Volgograd
1-1
08.05.21
PRL
Arsenal Tula [D]
2-4
01.05.21
PRL
Dinamo Moscow
2-0
25.04.21
PRL
FC Krasnodar
0-1
18.04.21
PRL
Ural [D]
0-1
17.07.21
CLF
PFC Sochi
1-3
14.07.21
CLF
S. Moskova
0-4
10.07.21
CLF
Khimki
1-0
16.05.21
PRL
FC Rotor Volgograd
1-1
01.05.21
PRL
Dinamo Moscow
2-0
25.04.21
PRL
FC Krasnodar
0-1
03.04.21
PRL
PFC Sochi
1-0
19.03.21
PRL
Khimki
1-3
08.03.21
PRL
Zenit St. Petersburg
2-1
21.02.21
CLF
Kairat Almaty
1-0
09.10.21
CLF
FC Krasnodar [D]
2-1
02.07.21
CLF
Nizhny Novgorod [D]
0-3
08.05.21
PRL
Arsenal Tula [D]
2-4
18.04.21
PRL
Ural [D]
0-1
10.04.21
PRL
FC Rostov [D]
0-1
14.03.21
PRL
FC Ufa [D]
0-3
28.02.21
PRL
S. Moskova [D]
0-2
08.02.21
CLF
Tom Tomsk [D]
3-2
17.12.20
PRL
FK Akhmat [D]
0-0
13.12.20
PRL
Tambov [D]
0-1
Mordovia Saransk
Genel
İç saha
Dış saha
15.03.20
FNL
Chertanovo [D]
3-0
09.03.20
FNL
SKA-Khabarovsk
2-3
04.02.20
CLF
Volga Ulyanovsk
4-2
23.11.19
FNL
Baltika [D]
0-2
17.11.19
FNL
Fakel Voronej FK
1-1
13.11.19
FNL
Chayka [D]
3-1
09.11.19
FNL
Torpedo Moscow
1-1
03.11.19
FNL
Spartak Moscow II [D]
2-0
27.10.19
FNL
Shinnik
1-1
23.10.19
FNL
Tom Tomsk [D]
2-0
09.03.20
FNL
SKA-Khabarovsk
2-3
04.02.20
CLF
Volga Ulyanovsk
4-2
17.11.19
FNL
Fakel Voronej FK
1-1
09.11.19
FNL
Torpedo Moscow
1-1
27.10.19
FNL
Shinnik
1-1
19.10.19
FNL
FC Krasnodar II
0-3
05.10.19
FNL
FC Rotor Volgograd
0-1
25.09.19
CUP
FC Rostov
0-2
21.09.19
FNL
Tekstilshchik
1-0
07.09.19
FNL
Luch Vladivostok
1-2
15.03.20
FNL
Chertanovo [D]
3-0
23.11.19
FNL
Baltika [D]
0-2
13.11.19
FNL
Chayka [D]
3-1
03.11.19
FNL
Spartak Moscow II [D]
2-0
23.10.19
FNL
Tom Tomsk [D]
2-0
12.10.19
FNL
Khimki [D]
4-0
29.09.19
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
2-1
14.09.19
FNL
Avangard Kursk [D]
2-2
31.08.19
FNL
Torpedo Armavir [D]
0-0
21.08.19
CUP
Akron Togliatti [D]
4-6
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.