Sporx Extra Arama Logo

Florentino Perez'in olay yaratan ses kayıtları: Mesut Özil!
13
PEREZ'DEN OLAY SÖZLER
Real Madrid Başkanı Florentino Perez'in, El Confidencial gazetesi tarafından ortaya çıkan ses kayıtlarında olay ifadeler var. İşte Perez'in Mesut Özil, Raul, Figo, Guti, Ronaldo, Del Bosque gibi efsane isimler hakkındaki skandal sözleri...
12
MESUT ÖZİL
Mesut Özil Madrid'e geldiğinde kız arkadaşını Milano'dan bir modelle değiştirdi. Sonra Mourinho ona o modelin tüm Inter ve Milan kadrosu tarafından, hatta iki takımın teknik ekibi tarafından da s... söyledi.
11
MESUT ÖZİL
Özil geldiğinde 21 yaşındaydı, bir kız arkadaşı vardı ancak Madrid'i hemen keşfetti ve yaşam tarzını değiştirdi. Kız arkadaşını şutladı, İtalyan modelle birlikte olmaya başladı. Özel jet kiralar, kız arkadaşını s... ve geri dönerdi.
10
IKER CASILLAS

"Casillas, Real Madrid ayarında bir kaleci değil. Asla değil ve hiçbir zaman da olamayacak. Tarihimizin en büyük hayal kırıklıklarından biri. Problem şu ki, insanlar Iker'i çok seviyor, tapıyor, onunla konuşuyor ve çok savunuyor. Casillas'ın boyu kısa ve iyi görmüyor. Bir köpek yavrusu gibi küçük bir çocuk gibi"

9
JOSE MOURINHO

"Hem Mourinho hem de Ronaldo farklı bir tarza sahip olsalar çok daha fazla para kazanabilirlerdi ama bunu göremeyecek kadar şımarıklar."

8
RAUL GONZALEZ

"Real Madrid tarihinin en büyük sahtekarlarından biri Casillas, diğeri de Raul! Sahtekarlık deyince Raul ilk sırada gelir, Casillas da ikinci. Bunlar çok büyük benciller. Kulübü değil kendilerini düşünürler. Başarıyı istiyorsan Raul ve Casillas ile devam etmeyeceksin. Devam edersen hata yaparsın. Seni yüz üstü bırakırlar."

7
VICENTE DEL BOSQUE

"Ne antrenman yaptırmayı biliyor ne de taktik biliyor. O bir salak! Del Bosque'ye iş teklifi gelmiyor çünkü herkes onun hoca olmadığını biliyor. İnanmıyorsan Beşiktaş başkanına ya da Rafael Benitez'e sor. Hayatında antrenman görmedi. Nasıl antrenman yapılacağını bilmiyor. İnsanları nasıl yönlendireceğini bilmiyor. Taktik bilmiyor, fizik bilmiyor... Hiçbir şey bilmiyor! Figo geldi ve Raul ile yakın arkadaş oldu. İkisi Hierro ile beraber takımı yönettiler. Zavallı Vicente hiçbir şey yapmadı! Milli takıma gideceğini söylüyorlar. Milli takımdaki eksik tek şey zaten Del Bosque..."

6
CRISTIANO RONALDO

"Cristiano Ronaldo embesil. Bu çocuk tamamen salak, hasta! Normal olduğunu düşünüyorsunuz ama değil. Olsa böyle hareketler yapmazdı. O ve Mourinho iki anormal"

5
FABIO COENTRAO

"Tam bir deli. Mourinho'nun Real Madrid'e verdiği zararlardan biri. Akılsız ve Madrid de böyle adamlara para veriyor. Araba sürmek için ehliyet bile alamaz."

4
LUIS FİGO
Figo soyunma odasında her şeyi paramparça etti. En iyisi Zidane'dı, buna kuşku yok. Figo da Raul gibi bir o... ç... Figo ve Raul en kötüleri.
3
GUTI
Guti kendisinin düşmanıydı, tam olarak bir aptaldı.
2
REAL MADRID'İN SES KAYITLARI AÇIKLAMASI

"Yasadışı kaydedilmiş ve manipüle edilmiş ses kayıtları karşılığında radyocu Abellan, Başkan Yardımcısı Eduardo Fernandez de Blas'tan 10 milyon euro para istedi. Real Madrid bu şantaj teklifini kabul etmedi."

1
PINTO DA COSTA VE JORGE MENDES

"Pepe için 30 milyon euro bizim hesabımızdan çıktı ama Porto'ya gitmedi. Jorge Mendes'in içinde olduğu her iş garip. Porto Başkanı Pinto da Costa ve Jorge Mendes hep böyle. Mourinho, Ricardo Carvalho ve Paulo Ferreira için Rus'tan (Roman Abramovich) para aldılar. Tüm bu parayı götürüp İsviçre bankalarına yatırdılar. Biraz kurcalansa ipuçları bulunur."