Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
MS
Tarih:
16 Ekim 2018 Salı 21:45
Lig:
Hazırlık Ülkeler
Stat:
MCH Arena
Danimarka
2
Avusturya
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Danimarka - Avusturya arasındaki maçlar - 16 Ekim 2018 Salı 21:45 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Danimarka
Genel
İç saha
Dış saha
31.03.21
WQE
Avusturya [D]
0-4
28.03.21
WQE
Moldova
8-0
25.03.21
WQE
İsrail [D]
0-2
18.11.20
NAT
Belçika [D]
4-2
15.11.20
NAT
İzlanda
2-1
11.11.20
FRI
İsveç
2-0
14.10.20
NAT
İngiltere [D]
0-1
11.10.20
NAT
İzlanda [D]
0-3
07.10.20
FRI
Faroe Adaları
4-0
08.09.20
NAT
İngiltere
0-0
28.03.21
WQE
Moldova
8-0
15.11.20
NAT
İzlanda
2-1
11.11.20
FRI
İsveç
2-0
07.10.20
FRI
Faroe Adaları
4-0
08.09.20
NAT
İngiltere
0-0
05.09.20
NAT
Belçika
0-2
15.11.19
ECQ
Cebelitarık
6-0
15.10.19
FRI
Lüksemburg
4-0
12.10.19
ECQ
İsviçre
1-0
10.06.19
ECQ
Gürcistan
5-1
31.03.21
WQE
Avusturya [D]
0-4
25.03.21
WQE
İsrail [D]
0-2
18.11.20
NAT
Belçika [D]
4-2
14.10.20
NAT
İngiltere [D]
0-1
11.10.20
NAT
İzlanda [D]
0-3
18.11.19
ECQ
İrlanda [D]
1-1
08.09.19
ECQ
Gürcistan [D]
0-0
05.09.19
ECQ
Cebelitarık [D]
0-6
26.03.19
ECQ
İsviçre [D]
3-3
21.03.19
FRI
Kosova [D]
2-2
Avusturya
Genel
İç saha
Dış saha
31.03.21
WQE
Danimarka
0-4
28.03.21
WQE
Faroe Adaları
3-1
25.03.21
WQE
İskoçya [D]
2-2
18.11.20
NAT
Norveç
1-1
15.11.20
NAT
Kuzey İrlanda
2-1
11.11.20
FRI
Lüksemburg [D]
0-3
14.10.20
NAT
Romanya [D]
0-1
11.10.20
NAT
Kuzey İrlanda [D]
0-1
07.10.20
FRI
Yunanistan
2-1
07.09.20
NAT
Romanya
2-3
31.03.21
WQE
Danimarka
0-4
28.03.21
WQE
Faroe Adaları
3-1
18.11.20
NAT
Norveç
1-1
15.11.20
NAT
Kuzey İrlanda
2-1
07.10.20
FRI
Yunanistan
2-1
07.09.20
NAT
Romanya
2-3
16.11.19
ECQ
Kuzey Makedonya
2-1
10.10.19
ECQ
İsrail
3-1
06.09.19
ECQ
Letonya
6-0
07.06.19
ECQ
Slovenya
1-0
25.03.21
WQE
İskoçya [D]
2-2
11.11.20
FRI
Lüksemburg [D]
0-3
14.10.20
NAT
Romanya [D]
0-1
11.10.20
NAT
Kuzey İrlanda [D]
0-1
04.09.20
NAT
Norveç [D]
1-2
19.11.19
ECQ
Letonya [D]
1-0
13.10.19
ECQ
Slovenya [D]
0-1
09.09.19
ECQ
Polonya [D]
0-0
10.06.19
ECQ
Kuzey Makedonya [D]
1-4
24.03.19
ECQ
İsrail [D]
4-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.