(İY : -)
MS
yenile
26 Haziran 2021 Cumartesi 17:00
Hazırlık Kulüpler
Stadtsportanlage
St. Pölten
0
Aluminij
2

Canlı: 0-2 | St. Pölten - Aluminij canlı skor burada - Maç Özeti

St. Pölten
Genel
İç saha
Dış saha

17.09.21
2.L
icon
Lafnitz [D]

11.09.21
2.L
icon
Dornbirn

03.09.21
CLF
icon
Szombathelyi Haladás [D]

27.08.21
2.L
icon
Avusturya Viyana II

20.08.21
2.L
icon
FAC Team für Viyana [D]

15.08.21
2.L
icon
Horn

06.08.21
2.L
icon
Blau-Weiß Linz [D]

03.08.21
2.L
icon
Rapid Viyana II

30.07.21
2.L
icon
Anif [D]

16.07.21
CUP
icon
Lauterach [D]

11.09.21
2.L
icon
Dornbirn

27.08.21
2.L
icon
Avusturya Viyana II

15.08.21
2.L
icon
Horn

03.08.21
2.L
icon
Rapid Viyana II

30.06.21
CLF
icon
Újpest

26.06.21
CLF
icon
Aluminij

29.05.21
PL1
icon
Avusturya Klagenfurt

21.05.21
BUN
icon
Hartberg

11.05.21
BUN
icon
Rheindorf Altach

27.04.21
BUN
icon
Ried

17.09.21
2.L
icon
Lafnitz [D]

03.09.21
CLF
icon
Szombathelyi Haladás [D]

20.08.21
2.L
icon
FAC Team für Viyana [D]

06.08.21
2.L
icon
Blau-Weiß Linz [D]

30.07.21
2.L
icon
Anif [D]

16.07.21
CUP
icon
Lauterach [D]

26.05.21
PL1
icon
Avusturya Klagenfurt [D]

15.05.21
BUN
icon
Avusturya Viyana [D]

08.05.21
BUN
icon
Admira [D]

24.04.21
BUN
icon
Ried [D]

Aluminij
Genel
İç saha
Dış saha

16.09.21
CUP
icon
Koper

10.07.21
CLF
icon
Slaven Koprivnica [D]

09.07.21
CLF
icon
Rogaska

03.07.21
CLF
icon
UTA Arad

26.06.21
CLF
icon
St. Pölten [D]

25.06.21
CLF
icon
Puskás

19.06.21
CLF
icon
Sampion Celje

20.01.21
CLF
icon
Bravo [D]

21.10.20
CUP
icon
Koper [D]

02.09.20
CUP
icon
Adria [D]

16.09.21
CUP
icon
Koper

09.07.21
CLF
icon
Rogaska

03.07.21
CLF
icon
UTA Arad

25.06.21
CLF
icon
Puskás

19.06.21
CLF
icon
Sampion Celje

04.08.20
CLF
icon
Rogaska

04.08.20
CLF
icon
Fuzinar

09.06.20
CUP
icon
Mura

29.05.20
CLF
icon
Domzale

04.02.20
CLF
icon
Javor Ivanjica

10.07.21
CLF
icon
Slaven Koprivnica [D]

26.06.21
CLF
icon
St. Pölten [D]

20.01.21
CLF
icon
Bravo [D]

21.10.20
CUP
icon
Koper [D]

02.09.20
CUP
icon
Adria [D]

23.05.20
CLF
icon
Olimpija [D]

15.02.20
CLF
icon
Beltinci [D]

07.02.20
CLF
icon
Dinamo Zagreb II [D]

25.01.20
CLF
icon
Slaven Koprivnica [D]

29.10.19
CUP
icon
Koper [D]




TÜMÜ