Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-1)
MS
Tarih:
22 Ekim 2023 Pazar 16:00
Lig:
1. Lig
Odra Opole
2
Termalica Nieciecza
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-1 | Odra Opole - Termalica Nieciecza canlı skor burada - Maç Özeti
Odra Opole
Genel
İç saha
Dış saha
25.04.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
0-1
20.04.24
IL
Chrobry Glogow
3-0
13.04.24
IL
GKS Katowice [D]
1-3
06.04.24
IL
Miedz Legnica
0-0
02.04.24
IL
Lechia Gdansk [D]
2-1
17.03.24
IL
Arka Gdynia [D]
2-2
10.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-1
02.03.24
IL
Wisla Krakow
1-2
24.02.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
1-2
16.02.24
IL
GKS Tychy [D]
2-0
20.04.24
IL
Chrobry Glogow
3-0
06.04.24
IL
Miedz Legnica
0-0
02.03.24
IL
Wisla Krakow
1-2
10.12.23
IL
Stal Rzeszow
1-1
26.11.23
IL
Polonia Warszawa
3-0
04.11.23
IL
Gornik Leczna
0-3
22.10.23
IL
Termalica Nieciecza
2-1
30.09.23
IL
GKS Katowice
1-0
26.09.23
CUP
Stal Mielec
1-2
16.09.23
IL
Lechia Gdansk
0-0
25.04.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
0-1
13.04.24
IL
GKS Katowice [D]
1-3
02.04.24
IL
Lechia Gdansk [D]
2-1
17.03.24
IL
Arka Gdynia [D]
2-2
10.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-1
24.02.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
1-2
16.02.24
IL
GKS Tychy [D]
2-0
15.12.23
IL
Resovia [D]
1-0
03.12.23
IL
Znicz Pruszkow [D]
1-0
11.11.23
IL
Wisla Plock [D]
2-0
Termalica Nieciecza
Genel
İç saha
Dış saha
25.04.24
IL
Odra Opole
0-1
21.04.24
IL
GKS Katowice
2-2
14.04.24
IL
Lechia Gdansk [D]
3-1
06.04.24
IL
Zaglebie Sosnowiec
1-1
30.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
2-1
16.03.24
IL
Resovia
1-4
08.03.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
2-0
02.03.24
IL
Wisla Plock
2-2
24.02.24
IL
Motor Lublin [D]
1-0
18.02.24
IL
Chrobry Glogow
1-1
25.04.24
IL
Odra Opole
0-1
21.04.24
IL
GKS Katowice
2-2
06.04.24
IL
Zaglebie Sosnowiec
1-1
16.03.24
IL
Resovia
1-4
02.03.24
IL
Wisla Plock
2-2
18.02.24
IL
Chrobry Glogow
1-1
11.12.23
IL
Arka Gdynia
2-1
01.12.23
IL
Wisla Krakow
2-1
11.11.23
IL
Stal Rzeszow
1-2
31.10.23
CUP
Piast Gliwice
0-1
14.04.24
IL
Lechia Gdansk [D]
3-1
30.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
2-1
08.03.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
2-0
24.02.24
IL
Motor Lublin [D]
1-0
18.12.23
IL
Miedz Legnica [D]
2-2
27.11.23
IL
GKS Tychy [D]
3-2
04.11.23
IL
Polonia Warszawa [D]
1-1
22.10.23
IL
Odra Opole [D]
2-1
08.10.23
IL
GKS Katowice [D]
0-0
28.09.23
CUP
Kotwica Kolobrzeg [D]
7-8
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.