Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
03 Haziran 2022 Cuma 21:45
Lig:
Nations League 4
Linheştayn
0
Moldova
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-2 | Linheştayn - Moldova canlı skor burada - Maç Özeti
Linheştayn
Genel
İç saha
Dış saha
26.03.24
CLF
Letonya [D]
1-1
22.03.24
CLF
Faroe Adaları [D]
4-0
19.11.23
EUC
Lüksemburg
0-1
16.11.23
EUC
Portekiz
0-2
16.10.23
EUC
İzlanda [D]
4-0
13.10.23
EUC
Bosna Hersek
0-2
11.09.23
EUC
Slovakya [D]
3-0
08.09.23
EUC
Bosna Hersek [D]
2-1
20.06.23
EUC
Slovakya
0-1
17.06.23
EUC
Lüksemburg [D]
2-0
19.11.23
EUC
Lüksemburg
0-1
16.11.23
EUC
Portekiz
0-2
13.10.23
EUC
Bosna Hersek
0-2
20.06.23
EUC
Slovakya
0-1
26.03.23
EUC
İzlanda
0-7
22.09.22
NAL
Andora
0-2
14.06.22
NAL
Letonya
0-2
03.06.22
NAL
Moldova
0-2
29.03.22
CLF
Faroe Adaları
0-1
25.03.22
CLF
Cape Verde
0-6
26.03.24
CLF
Letonya [D]
1-1
22.03.24
CLF
Faroe Adaları [D]
4-0
16.10.23
EUC
İzlanda [D]
4-0
11.09.23
EUC
Slovakya [D]
3-0
08.09.23
EUC
Bosna Hersek [D]
2-1
17.06.23
EUC
Lüksemburg [D]
2-0
23.03.23
EUC
Portekiz [D]
4-0
16.11.22
CLF
Cebelitarık [D]
2-0
25.09.22
NAL
Moldova [D]
2-0
10.06.22
NAL
Andora [D]
2-1
Moldova
Genel
İç saha
Dış saha
26.03.24
CLF
Cayman Adaları [D]
0-4
22.03.24
CLF
Kuzey Makedonya [D]
1-1
20.11.23
EUC
Çekya [D]
3-0
17.11.23
EUC
Arnavutluk
1-0
15.10.23
EUC
Polonya [D]
1-1
12.10.23
CLF
İsveç [D]
3-1
10.09.23
EUC
Faroe Adaları [D]
0-1
07.09.23
CLF
Avusturya [D]
1-1
20.06.23
EUC
Polonya
3-2
17.06.23
EUC
Arnavutluk [D]
2-0
17.11.23
EUC
Arnavutluk
1-0
20.06.23
EUC
Polonya
3-2
27.03.23
EUC
Çekya
0-0
24.03.23
EUC
Faroe Adaları
1-1
20.11.22
CLF
Romanya
0-5
16.11.22
CLF
Azerbaycan
1-2
25.09.22
NAL
Linheştayn
2-0
14.06.22
NAL
Andora
2-1
10.06.22
NAL
Letonya
2-4
24.03.22
NAL
Kazakistan
1-2
26.03.24
CLF
Cayman Adaları [D]
0-4
22.03.24
CLF
Kuzey Makedonya [D]
1-1
20.11.23
EUC
Çekya [D]
3-0
15.10.23
EUC
Polonya [D]
1-1
12.10.23
CLF
İsveç [D]
3-1
10.09.23
EUC
Faroe Adaları [D]
0-1
07.09.23
CLF
Avusturya [D]
1-1
17.06.23
EUC
Arnavutluk [D]
2-0
22.09.22
NAL
Letonya [D]
1-2
06.06.22
NAL
Andora [D]
0-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.