(İY : -)
MS
yenile
27 Ocak 2021 Çarşamba 17:00
Hazırlık Kulüpler
Titanic Hotel Spor Kompleks Field 1 (Stadium)
Krylya Sovetov
1
Celje
1

Canlı: 1-1 | Krylya Sovetov - Celje canlı skor burada - Maç Özeti

Krylya Sovetov
Genel
İç saha
Dış saha

22.09.21
CUP
icon
Znamya Noginsk [D]

18.09.21
PRL
icon
Rostov

11.09.21
PRL
icon
Lokomotiv Moskova [D]

26.08.21
PRL
icon
Ufa [D]

21.08.21
PRL
icon
Petrotrest

15.08.21
PRL
icon
Rubin Kazan [D]

07.08.21
PRL
icon
Arsenal-Tula [D]

30.07.21
PRL
icon
S. Moskova

25.07.21
PRL
icon
Akhmat Grozny

18.07.21
CLF
icon
Ural

18.09.21
PRL
icon
Rostov

21.08.21
PRL
icon
Petrotrest

30.07.21
PRL
icon
S. Moskova

25.07.21
PRL
icon
Akhmat Grozny

18.07.21
CLF
icon
Ural

08.05.21
FNL
icon
Krasnodar II

28.04.21
FNL
icon
Torpedo Moskova

17.04.21
FNL
icon
Fakel

08.04.21
CUP
icon
Dinamo Moskova

03.04.21
FNL
icon
Tekstilshchik

22.09.21
CUP
icon
Znamya Noginsk [D]

11.09.21
PRL
icon
Lokomotiv Moskova [D]

26.08.21
PRL
icon
Ufa [D]

15.08.21
PRL
icon
Rubin Kazan [D]

07.08.21
PRL
icon
Arsenal-Tula [D]

26.06.21
CLF
icon
Buducnost [D]

24.06.21
CLF
icon
Proleter Novi Sad [D]

22.06.21
CLF
icon
Spartak Subotica [D]

15.05.21
FNL
icon
Baltika [D]

12.05.21
CUP
icon
Lokomotiv Moskova [D]

Celje
Genel
İç saha
Dış saha

15.09.21
CUP
icon
MND Tabor Sezana [D]

02.07.21
CLF
icon
U Craiova 1948

26.06.21
CLF
icon
Gorica

25.05.21
CUP
icon
Olimpija

13.05.21
CUP
icon
Koper

27.04.21
CUP
icon
Radomlje

18.03.21
CUP
icon
Triglav [D]

05.02.21
CLF
icon
Mura

30.01.21
CLF
icon
Nizhny Novgorod [D]

27.01.21
CLF
icon
Krylya Sovetov [D]

02.07.21
CLF
icon
U Craiova 1948

26.06.21
CLF
icon
Gorica

25.05.21
CUP
icon
Olimpija

13.05.21
CUP
icon
Koper

27.04.21
CUP
icon
Radomlje

05.02.21
CLF
icon
Mura

16.01.21
CLF
icon
Nafta

26.08.20
UCL
icon
Molde

19.08.20
UCL
icon
Dundalk

12.08.20
CLF
icon
Koper

15.09.21
CUP
icon
MND Tabor Sezana [D]

18.03.21
CUP
icon
Triglav [D]

30.01.21
CLF
icon
Nizhny Novgorod [D]

27.01.21
CLF
icon
Krylya Sovetov [D]

24.01.21
CLF
icon
Khimki [D]

13.11.20
CLF
icon
Gorica [D]

24.09.20
UEL
icon
Ararat-Armenia [D]

08.08.20
CLF
icon
Dinamo Zagreb [D]

05.02.20
CLF
icon
Shinnik [D]

30.01.20
CLF
icon
Piast Gliwice [D]




TÜMÜ