Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
24 Şubat 2019 Pazar 17:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Futbol Sahası Calista Hotel Resort
Samara
0
Astana
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-0 | Samara - Astana canlı skor burada - Maç Özeti
Samara
Genel
İç saha
Dış saha
18.07.21
CLF
Ural
0-1
26.06.21
CLF
Buducnost Podgorica [D]
3-2
24.06.21
CLF
Proleter Novi Sad [D]
1-3
22.06.21
CLF
Spartak Subotica [D]
0-5
15.05.21
FNL
Baltika [D]
0-1
12.05.21
CUP
Lokomotiv Moscow [D]
3-1
08.05.21
FNL
FC Krasnodar II
6-0
05.05.21
FNL
Spartak Moscow II [D]
0-2
02.05.21
FNL
Akron Togliatti [D]
1-2
28.04.21
FNL
Torpedo Moscow
5-1
18.07.21
CLF
Ural
0-1
08.05.21
FNL
FC Krasnodar II
6-0
28.04.21
FNL
Torpedo Moscow
5-1
17.04.21
FNL
Fakel Voronej FK
5-1
08.04.21
CUP
Dinamo Moscow
2-0
03.04.21
FNL
Tekstilshchik
4-0
24.03.21
FNL
Neftekhimik
2-0
14.03.21
FNL
Irtysh
3-1
06.03.21
FNL
Chertanovo
5-0
15.02.21
CLF
Velez
0-0
26.06.21
CLF
Buducnost Podgorica [D]
3-2
24.06.21
CLF
Proleter Novi Sad [D]
1-3
22.06.21
CLF
Spartak Subotica [D]
0-5
15.05.21
FNL
Baltika [D]
0-1
12.05.21
CUP
Lokomotiv Moscow [D]
3-1
05.05.21
FNL
Spartak Moscow II [D]
0-2
02.05.21
FNL
Akron Togliatti [D]
1-2
24.04.21
FNL
Shinnik [D]
2-2
21.04.21
CUP
FK Akhmat [D]
1-4
12.04.21
FNL
Volgar Astrahan [D]
0-1
Astana
Genel
İç saha
Dış saha
21.02.21
CLF
Ruh Brest
6-2
17.02.21
CLF
Torpedo Moscow
2-1
13.02.21
CLF
Chayka [D]
1-2
10.02.21
CLF
Khimki [D]
4-1
17.09.20
UEL
Buducnost Podgorica
0-1
18.08.20
UCL
Dinamo Brest [D]
6-3
20.02.20
CLF
PFC Sochi [D]
3-1
12.12.19
UEL
Partizan [D]
4-1
28.11.19
UEL
M. United
2-1
07.11.19
UEL
Alkmaar
0-5
21.02.21
CLF
Ruh Brest
6-2
17.02.21
CLF
Torpedo Moscow
2-1
17.09.20
UEL
Buducnost Podgorica
0-1
28.11.19
UEL
M. United
2-1
07.11.19
UEL
Alkmaar
0-5
03.10.19
UEL
Partizan
1-2
22.08.19
UEL
BATE
3-0
08.08.19
UEL
Valletta
5-1
01.08.19
UEL
Santa Coloma
4-1
09.07.19
UCL
CFR Cluj
1-0
13.02.21
CLF
Chayka [D]
1-2
10.02.21
CLF
Khimki [D]
4-1
18.08.20
UCL
Dinamo Brest [D]
6-3
20.02.20
CLF
PFC Sochi [D]
3-1
12.12.19
UEL
Partizan [D]
4-1
24.10.19
UEL
Alkmaar [D]
6-0
19.09.19
UEL
M. United [D]
1-0
29.08.19
UEL
BATE [D]
2-0
15.08.19
UEL
Valletta [D]
0-4
23.07.19
UEL
Santa Coloma [D]
0-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.