(İY : -)
MS
yenile
19 Şubat 2021 Cuma 14:00
Hazırlık Kulüpler
Boisko Przy Skarpie
Chojniczanka Chojnice
1
Olsztyn
2

Canlı: 1-2 | Chojniczanka Chojnice - Olsztyn canlı skor burada - Maç Özeti

Chojniczanka Chojnice
Genel
İç saha
Dış saha

03.03.21
CUP
icon
Cracovia Kraków

19.02.21
CLF
icon
Olsztyn

11.02.21
CUP
icon
Zaglebie Lubin [D]

03.02.21
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

27.01.21
CLF
icon
Bytovia Bytów

30.10.20
CUP
icon
Garbarnia Kraków [D]

21.08.20
CUP
icon
Olimpia Elblag

15.08.20
CLF
icon
Bytovia Bytów

25.07.20
IL
icon
Stal Mielec [D]

18.07.20
IL
icon
Warta Poznan

03.03.21
CUP
icon
Cracovia Kraków

19.02.21
CLF
icon
Olsztyn

27.01.21
CLF
icon
Bytovia Bytów

21.08.20
CUP
icon
Olimpia Elblag

15.08.20
CLF
icon
Bytovia Bytów

18.07.20
IL
icon
Warta Poznan

14.07.20
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

10.07.20
IL
icon
Chrobry Glogów

03.07.20
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

21.02.20
CLF
icon
Radunia Stezyca

11.02.21
CUP
icon
Zaglebie Lubin [D]

03.02.21
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

30.10.20
CUP
icon
Garbarnia Kraków [D]

25.07.20
IL
icon
Stal Mielec [D]

30.06.20
IL
icon
Odra Opole [D]

26.06.20
IL
icon
Jastrzebie [D]

20.06.20
IL
icon
Radomiak Radom [D]

17.06.20
IL
icon
GKS Belchatów [D]

13.06.20
IL
icon
Olsztyn [D]

07.06.20
IL
icon
Tychy 71 [D]

Olsztyn
Genel
İç saha
Dış saha

13.06.21
IL
icon
Nieciecza [D]

05.06.21
IL
icon
Miedz Legnica

30.05.21
IL
icon
Bogdanka Leczna [D]

22.05.21
IL
icon
Puszcza Niepolomice

15.05.21
IL
icon
Jastrzebie [D]

08.05.21
IL
icon
Chrobry Glogów

02.05.21
IL
icon
Radomiak Radom [D]

28.04.21
IL
icon
Korona Kielce

25.04.21
IL
icon
Arka Gdynia [D]

17.04.21
IL
icon
Resovia Rzeszów [D]

05.06.21
IL
icon
Miedz Legnica

22.05.21
IL
icon
Puszcza Niepolomice

08.05.21
IL
icon
Chrobry Glogów

28.04.21
IL
icon
Korona Kielce

03.04.21
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

21.03.21
IL
icon
Widzew Lódz

13.03.21
IL
icon
Lódzki KS

27.02.21
IL
icon
Tychy 71

23.01.21
CLF
icon
Pogon Grod. Mazowiecki

16.01.21
CLF
icon
Huragan Morag

13.06.21
IL
icon
Nieciecza [D]

30.05.21
IL
icon
Bogdanka Leczna [D]

15.05.21
IL
icon
Jastrzebie [D]

02.05.21
IL
icon
Radomiak Radom [D]

25.04.21
IL
icon
Arka Gdynia [D]

17.04.21
IL
icon
Resovia Rzeszów [D]

10.04.21
IL
icon
GKS Belchatów [D]

27.03.21
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec [D]

05.03.21
IL
icon
Odra Opole [D]

19.02.21
CLF
icon
Chojniczanka Chojnice [D]




TÜMÜ