Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
06 Temmuz 2019 Cumartesi 19:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Stadion Z'dezele
Celje
1
Samara
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-2 | Celje - Samara canlı skor burada - Maç Özeti
Celje
Genel
İç saha
Dış saha
13.11.21
CLF
Gorica [D]
3-3
27.10.21
CUP
Radomlje [D]
3-4
15.09.21
CUP
MND Tabor Sezana [D]
0-2
02.07.21
CLF
U Craiova 1948
0-0
26.06.21
CLF
Gorica
0-1
25.05.21
CUP
Olimpija
1-2
13.05.21
CUP
Koper
1-0
27.04.21
CUP
Radomlje
2-0
18.03.21
CUP
Triglav [D]
1-2
05.02.21
CLF
Mura
1-3
02.07.21
CLF
U Craiova 1948
0-0
26.06.21
CLF
Gorica
0-1
25.05.21
CUP
Olimpija
1-2
13.05.21
CUP
Koper
1-0
27.04.21
CUP
Radomlje
2-0
05.02.21
CLF
Mura
1-3
16.01.21
CLF
Nafta
1-1
26.08.20
UCL
Molde
1-2
19.08.20
UCL
Dundalk
3-0
12.08.20
CLF
Koper
1-0
13.11.21
CLF
Gorica [D]
3-3
27.10.21
CUP
Radomlje [D]
3-4
15.09.21
CUP
MND Tabor Sezana [D]
0-2
18.03.21
CUP
Triglav [D]
1-2
30.01.21
CLF
Nizhny Novgorod [D]
2-0
27.01.21
CLF
Samara [D]
1-1
24.01.21
CLF
Khimki [D]
1-3
13.11.20
CLF
Gorica [D]
0-1
24.09.20
UEL
Ararat-Armenia [D]
1-0
08.08.20
CLF
Dinamo Zagreb [D]
3-0
Samara
Genel
İç saha
Dış saha
18.07.21
CLF
Ural
0-1
26.06.21
CLF
Buducnost Podgorica [D]
3-2
24.06.21
CLF
Proleter Novi Sad [D]
1-3
22.06.21
CLF
Spartak Subotica [D]
0-5
15.05.21
FNL
Baltika [D]
0-1
12.05.21
CUP
Lokomotiv Moscow [D]
3-1
08.05.21
FNL
FC Krasnodar II
6-0
05.05.21
FNL
Spartak Moscow II [D]
0-2
02.05.21
FNL
Akron Togliatti [D]
1-2
28.04.21
FNL
Torpedo Moscow
5-1
18.07.21
CLF
Ural
0-1
08.05.21
FNL
FC Krasnodar II
6-0
28.04.21
FNL
Torpedo Moscow
5-1
17.04.21
FNL
Fakel Voronej FK
5-1
08.04.21
CUP
Dinamo Moscow
2-0
03.04.21
FNL
Tekstilshchik
4-0
24.03.21
FNL
Neftekhimik
2-0
14.03.21
FNL
Irtysh
3-1
06.03.21
FNL
Chertanovo
5-0
15.02.21
CLF
Velez
0-0
26.06.21
CLF
Buducnost Podgorica [D]
3-2
24.06.21
CLF
Proleter Novi Sad [D]
1-3
22.06.21
CLF
Spartak Subotica [D]
0-5
15.05.21
FNL
Baltika [D]
0-1
12.05.21
CUP
Lokomotiv Moscow [D]
3-1
05.05.21
FNL
Spartak Moscow II [D]
0-2
02.05.21
FNL
Akron Togliatti [D]
1-2
24.04.21
FNL
Shinnik [D]
2-2
21.04.21
CUP
FK Akhmat [D]
1-4
12.04.21
FNL
Volgar Astrahan [D]
0-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.