Aksel Bonfil kimdir? Deliha 2'de oynayan Aksel Bonfil kaç yaşındadır, nerelidir?

Aksel Bonfil kimdir ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Deliha 2 filminde oynayan Aksel Bonfil hakkında tüm merak edilenleri sizler için yanıtladık.

13 Ocak 2018 07:00
Aksel Bonfil kimdir? Deliha 2'de oynayan Aksel Bonfil kaç yaşındadır, nerelidir?
Aksel Bonfil hakkında tüm bilgiler burada! Daha önce Çok Güzel Hareketler Bunlar'da yer alan ve son olarak Deliha 2 filmiydi tekrar gündeme gelen Aksel Bonfil bugünlerde kaç yaşında ve nereli olduğu Google'da merakla araştırılıyor. Peki Aksel Bonfil ne dedi? İşte tüm detaylarla sizlerleyiz...
AKSEL BONFİL KAÇ YAŞINDADIR? KİMDİR?
1989 yılında İzmir'de dünyaya gelen Aksel Bonfil, aslen İzmirli'dir. Aksel Bonfil İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü'nden mezunudur. Oyunculuğun yanında yazar ve yönetmen olan Aksel Bonfil Adana Altın Koza Ödülü sahibidir. Bir vesile ile tanıştığı Demet Akbağ'ın üniversite yıllarında iken kendisini araması ile oyunculuk kariyerine adım atan Aksel Bonfil ilk kamera karşısına Güven Kıraç ve Demet Akbağ ile geçer. Asıl öğretmeninin usta oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan olduğunu belirten Aksel Bonfil, Söz, Aşk Laftan Anlamaz, Seviyor Sevmiyor, Güneşi Beklerken ve Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın senaryo yazarlığını üstlenmiştir.OYNADIĞI FİLMLER VE DİZİLER


Yönetmen:
Nefs- 2014

Efsun- 2011

Senaryo:
Söz- 2017

Seviyor Sevmiyor- 2016

Aşk Laftan Anlamaz- 2016

Adı Mutluluk- 2015

Nefs- 2014

Kiraz Mevsimi- 2014

Güneşi Beklerken- 2013

Bir Kurabiye Masalı- 2012

Efsun- 2011

Çok Güzel Hareketler Bunlar- 2010

Oyuncu
Deliha 2- 2018

Kelebeğin Rüyası- 2013

Çok Güzel Hareketler Bunlar- 2010

Yazım Ekibi
Kiraz Mevsimi- 2014

DELİHA 2 FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRDİ?

Gupse Özay'ın senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği "Deliha 2" isimli film, 12 Ocak'ta izleyiciyle buluşacak.

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği filmin Kanyon AVM'de gerçekleşen özel gösterimine, oyuncu kadrosunun yanı sıra ünlü isimler de yoğun ilgi gösterdi.

Özay, deli, çok samimi ve hataları bile iyiliğe dönüşen karakteri Zeliha'yı da canlandırdığı filme ilişkin yaptığı açıklamada, filmi daha önce izlediğini belirterek, hep birlikte izleyince daha da duygulandığını ve filmde çok eğlendiklerini dile getirdi.

Filmde Gupse Özay'ın yanı sıra Eda Ece, Ali Çelik, Aksel Bonfil, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Mert Öner, Mehmet Fatih Özkan, Mehmet Er, Özlem Akınözü, Şeyma Gökşenli, Caner Alkaya, Ali Atlan, Hüseyin Elçi, Erol Serçe ve Betal Özay rol aldı.

Komediseverleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen filmin konusu kısaca şöyle:

"Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha, aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı olmak vardır. Gittiği birçok iş görüşmesinden hayal kırıklığı ile dönen Zeliha'nın şansı sonunda döner ve şık bir restoranda iş bulur. Artık Zeliha da iş dünyasına adımını atmıştır. Büyük umutlarla çalışmaya başlayan Zeliha, hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir?"

Filmin galasına Yılmaz Erdoğan, Berfin Erdoğan, Barış Arduç, Buğra Gülsoy, İbrahim Büyükak, İrem Sak, Can Bonomo, Ayta Sözeri, Doğa Rutkay, Mahir İpek, Alper Kul, Onur Buldu, Derya Uluğ, Cem Belevi de katıldı.

DELİHA 2 FİLMİ FRAGMANI ÇIKTI MI?

Daha fazla göster
yukarı ok